Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    A készülék jól néz ki, talán strapabíró aztán annyi.
    Eleinte nagyon foglalkoztatott aztán az Android and Me -n lehozták a részletesebb
    adatait. Az 800Mhz Omap 3610-nek nincs Grafikus gyorsítója azaz Búcsú a 3d-s játékoktól
    a többi játéktól meg a HVGA felbontás miatt kell elköszönni.
    3.7 colhoz botorság 640x320 felbontást rakni.
    /Jó tudom a vastag héj gumiboritás miatt nehezen vezeti el a hőt a készülék belsejéből ezért limitált felbontás gyengített proci ezt pici ram plusszal ellensúlyozzák, de sebességbajnok nem lesz/
    Amolyan LowEnd-nek prognosztizálják.
    2.1-el jön ki az USA-ban. Ha nem lesz best-sell-er 99% hogy nem lesz rá 2.2 update.
    Ez jön le az ottani fórumból. Egyébként eléggé kutyázzák a motot, főleg a Cliq XT-miatt hardware és no upgrade miatt.
    A moto igazából a Droid sorozattal tud-képes foglalkozni, a többi hobby melléküzemág tényleges késöbbi support/támogatás nélkül - valami ilyesmi jött le nekem.

  • lmisi

    senior tag

    A motorolla hivatalos honlapján WVGA a felbontás azért ez jó hír (480 x 854 pixels)
    Az ár fog dönteni szerintem.

  • lmisi

    senior tag

    válasz fateless #17 üzenetére

    A gyártók sugalmaznak mindig mindenféle rózsaszín álmokat értsd: szupergyors menü, böngésző, gyorsan elinduló alkalmazások stb...
    Ezt nyugodtan lehet ellensúlyozni, szerintem. Ha elolvasod a hozzászólást láthatod én sem írtam egy soron se hogy játszanék vagy érdekelne. De egy cirka 120-160 ezer forintos készüléket ez ad el. Már a navigációs programok is lassan kötelezővé teszik.
    Ha nem veszik meg sokan akkor támogatás se lesz hozzá és európai forgalmazás sem lesz, az ára jó magasan marad, nyalván az alacsony szériaszám miatt.
    Szerintem a strapatelefon nagyon jó dolog főleg a vevőknek, sajna nem a gyártóknak. Az ő érdekük 2 évente cseréld le. Ennek megfelelő az élettartamuk is. Ezt a strapatelefonnal nem lehet megcsinálni. Emiatt is van kevés belőlük aranyáron. Esetleg vegyél ki belőle valamit, hogy nehogy kiválthassa a slágertermékedet. Szerinted valós lenne az, hogy tudja azt mint a droid 1, csak legyen cirka 20% drágább...Kac Kac... :P
    Meg is érdeklődöm egy ismerősnél, vajon a droidjára megjött a Froyo már?

  • lmisi

    senior tag

    válasz bepe79 #28 üzenetére

    Talán nem véletlenül. A nagy méretű LCD panelek átka, hogy nem nagyon bírják leejtést.
    Nem is az üveglap törése az igazi probléma, hanem a panel közvetlenül nem látható, belső sérülése. Pl. sötét inaktív marad a kijelző látható sérülésmentesség ellenére is.
    Azaz ha belerakják a többi modeljükben alkalmazott lcd panelt leesés ellen nem lesz sokkal védettebb. Nem véletlen a strapa telefonok lőrés szerű, gyenge felbontású kijelzője.
    Por és vízálloság rendben. Ez is sokat számíthat. Sajnos kültéri viszonyok között, gyakori kocsiba való ki-be szállás, munkavégzés közben sokszor történik leejtéses baleset.
    A cégnél használt ipari kivitelűnek mondott PDA-k is LCD kimúlással kerülnek leggyakrabban szervízbe. Szerencsére ezeknek cserélhető a panelje, mégha nem is olcsó.
    Külsérelmi nyom nagyon ritkán látható az LCD-n.

Új hozzászólás Aktív témák