Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz szezso15 #293 üzenetére

    Jaaaaj, ez egy nagyon sügér videó. Hát már úgy kezdi, hogy azt sem tudja, hogy ha nincs benne sim első indításkor akkor a menü sem jön elő. Ha úgy csinálta volna, hogy sim bele, varázsló lefuttat, sim ki, akkor már ment volna minden elsőre. Erre benne hagyta a videóban a böködést míg rá nem jött erre és ott vágás után már simmel mutatja az indítást.
    Aztán a következő, hogy míg betölti a sok gyári widgetjét addig persze hogy lassú ha azonnal nekiesik tekergetni a képernyőt.
    Én a sebességet csak onnan számítom, hogy a rendszer felállt és mindent betöltött magának. Nálam a cm7 alatt is megvan a kb 0,5-1 perc míg mindent betölt háttérbe amit használok (ecid, data manager, battery monitor stb...) de ezután táltos paripa, és rebootolni amúgy is csak romfrissítéskor szoktam, különben csak úgy minek indítgassam újra.
    Szóval az tény hogy a boot idő picit lassú (bár mihez képest) de a betöltött rom az egyáltalán nem.
    Na és mindezeket én a sima Defy és cm7-el tudom elmondani mert a + romját egy az egyben a soc kamerám miatt fel sem tudnám tenni.
    Amúgy miután már a videón is betöltődött a rendszer, ott sem olyan lassú. A figura ujját nem veszi mindig, néha azért bököd annyira. Ez nem feltétlen a rom hibája, inkább tudható be a nem kapacitív kijelző barát kezének,mert nem mindenki keze van teljes barátsággal iránta.
    Na, tény ami tény, a gyári felület már a sima Defy esetén is kicsikét lassabb volt, nem nagyon lesz ez a + esetén sem máshogy. Viszont hogy valóban milyen azt csak kézben fogva lehet eldönteni. Más kezével "nyomkurászva" más eredmény jöhet le (pl a videóról).
    Próbálj majd vásárlás előtt egyet kézközelből megjáratni, hogy érezd neked hogyan viselkedik.
    Feltéve ha karácsonyig a Defy+ mellett maradsz :)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • natë

    nagyúr

    válasz szezso15 #293 üzenetére

    Defy tulajoknak : itt is jól látható hogy a "bright leds" nem bug, hanem feature, így nem "javítható".

    Azt azért megjegyezném, hogy a froyo stock launcher mérföldekkel gyorsabb..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák