Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Istenátka81

    csendes tag

    Arról nem tudok,hogy a gyári romot lehet magyarosítani,,,de szerintem nem lehet!!!
    Én a CM7 használom,,ami igazából nem elviselhetetlen,,,de én is jobban örültem volna egy gyári magyar romnak!
    Ha a CM7 rakod fel,,,akkor ajánlom figyelmedbe,a fentebb megosztott linket,,""""" CM7 Fingerprint sensor"""" amiben már az ujjlenyomat érzékelő is működik!!!
    Amit Én tapasztalok ezzel a rommal:
    1.Ha usb-re rádugom vagy éppen lehúzom 10-ből 3x újraindul!!!Mondjuk ez a gyári romnál is így volt!!!!
    2.iGO-t használok,és eleinte 50 métereket tévedett,,de ezt megoldotta egy másik gps kalibrációs progi,,de elég nehezen talál jelet....
    3.újabban csinál olyat,hogy csak 95%-ig tölti fel az aksit,,ami szerintem nem a ROM hibája,hanem az aksim haldoklik...de ha másnak is van hasonló tapasztalata az írhatna nekem.. :K
    Röviden ennyi!!!

    Lehet nekem is egy kérdésem???
    Írtad,h az EU-s romot raktad fel.....működik benne a wifi hotspot??

    Ha esetleg valaki tud egy nagyon bevált,de nem magyar romot,amiben működik a hotspot,,,azt megköszönném!!!!

    Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

Új hozzászólás Aktív témák