Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechArtist

    aktív tag

    válasz mihione #3005 üzenetére

    Részletkérdés, hogy hol van, és ugyanazokat tudod vele állítani, akárminek hívják.

    ###

    Az én kérdésem is él még, gyári launcher menüje állítható beállítható ABC sorrendbe JB-n?

    Egyébként nem feltétlenül éri meg ICS-ről JB-re váltani egy olyannak, aki az ICS-t már belakta, mert egyáltalán nem hibátlan. Gyorsabbnak gyorsabb, az tény, meg került bele pár hasznos (de nem nélkülözhetetlen) funkció, viszont cserébe a frissítéssel kapunk pár hibát is:

    - Wifi-t könnyebben elengedi, nehezebben találja meg, valamint vagy a jelerősség kiírása bugos, vagy az egész wifi kezelés úgy ahogy van, de ha egy elengedett jelet újra megtalál, akkor ha 10 centire vagy a wifi routertől, akkor is csak 1-es a jel, amíg egy wifi ki/be kapcsolást nem nyomsz a telón

    - Smart Actions is meg lett csonkítva és csúnyítva (akinek mondjuk root után az az első dolga, hogy leszedje, annak tökmindegy, szerintem hasznos kis progi)

    - Kevesebb app elérhető rá, ami nyilván (?) a fejlesztők hibája, de mikor már a ki tudja hányadik olyan appba futsz, ami ICS-en még támogatott volt, és hasznát vetted, viszont JB-n már nem az, akkor pont nem fog érdekelni hogy kinek a hibája

    - Menü rendezetlensége

    Mindennel együtt nem bántam meg, hogy váltottam, de azért nem is "érte meg" annyira, amennyire reméltem, hogy megéri. Érezhető, hogy ez még valami bétaféleség...

Új hozzászólás Aktív témák