Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Somatom #619 üzenetére

    Elég lett volna ha csak nem üvegből van vagy ha már üveg akkor Gorilla Glass. De amúgy tetszik hogy láthatatlanban tudod hogy mennyire vigyáztam egyébként a telefonra (pl.: csupán két hét volt mire az a nyolcadik meglátogatott GSM tudott rendelni tempered glass fóliát, addig is és azután is úgy óvtam a telefont mint a legnagyobb kincsemet. Igen elestem vele, ettől még nem érzem azt hogy attól ment volna tönkre vagy hogy bármivel is indokolható lenne a sima GG nélküli üveghátlap).

    ghiottone: Tervben volt, de nem találtam olyat ami az ízlésemnek megfelelő lett volna, bíztam az üvegfólia +hátlap kombóban :( Ha vettem is volna akkor akksis hátlapú jött volna szóba, csak gondoltam várok még vele amíg kicsit lejjebb mennek az árak (akár használtan).

    Közben találtam hasonló esetet: Only 10 days old mobile.. No scratches no damage to The body.. Not even fell down.. Display is gone.

    Kommentben is jelezték páran, hogy ugyan ez a problémájuk. Ezt a videót jó eséllyel csatalom majd a levélhez.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák