Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Matada2.3 #34 üzenetére

    Baromi sok itt a szakértő, csak nem vagytok képesek felfogni, hogy míg ti nyomatjátok a dumát a képminőségről, addig én a nagyíthatóságról beszélek.
    [moderálva]

    Kívánok nekik sok 5 megapixeles képet, én továbbra is fenntartom, hogy sértés ma már olyan kamerát tenni telefonba, aminél már 4-5 éve is volt jobb telefon-kamera (nagyjából olyan árú telefonban, mint ez, haha). Persze, ha van olyan setét a fogyasztó, hogy lenyeli, akkor meg is érdemli. Elvégre akit le lehet húzni, azt el is kell, nem igaz?

    A telefonos képeket meg nem kell kompakt gépek képéhez hasonlítani. Senki nem vitatja, hogy egy normálisabb kompakt lenyom egy átlag akárhány megapixeles mobilt, viszont én meg azt mondom, hogy számomra jobb a 8megapixeles mobilos kamera az 5 megapixeles mobilos kameránál. Ennyire egyszerű, [moderálva]

    A HTC One-t meg kész vicc felhozni, mert bár tény, hogy baromi szép képeket csinál, ha belenagyítasz ott a nagy bús semmi... Meg is bukott a piacon rendesen a cucc...

    Amúgy hogy [moderálva] miről beszélek:

    [moderálva]

    [ Módosította: radi8tor ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák