Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amazonas

    senior tag

    válasz joey04 #30 üzenetére

    Ha már ennyire képben vagy: mik lesznek a jövő heti lottószámok?

    Nem tudom, mi motivál emberkéket arra, hogy egy szinte 0 tényleges információval bíró megjelenési hírre beírogassák az unalomig csépelt "Ki veszi ezt? Kinek kell ez? Veszi ezt még valaki?" szösszeneteiket, de mindenesetre nagyon köszönöm, emeli a Prohardver szakmai fórum színvonalát, főleg, hogy ízlésről meg aztán az égvilágon semmi értelme sincs vitatkozni.
    Tudom, hogy nehéz dolog lehet felfogni, hogy rajtatok kívül él még jó pár ember a Földön, aki esetleg másként látja a világot és nem feltétlenül egyezik az ízlése a tiétekkel, vagy nem feltétlenül áll be a mindig éppen aktuális divatot követők sorába. Nem értem, hogy miért vágyik néhány ember arra, hogy mindenkinek ugyanolyan telefonja legyen, miért jó az? Miért jó, ha nincs választék, nincsen választási szabadsága a vásárlóknak?
    A magam részéről jókat derülök az aktuális iPhone megjelenésekor a boltok előtt lesátrazó emberkéken, vagy aki megveszi a legújabb csilliárd dolláros telefont, hogy aztán az első használatkor pókhálóssá törje, majd megint mehet a sírás apunak, anyunak, hogy adja már oda a havi keresetét egy új telefonra, majd eszünk hó végéig parizert. Jót nevetek magamban, de kb. ennyi.
    De mindig elgondolkodtat, hogy mi késztet embereket arra, hogy beírja egy SZAKMAI fórumba, hogy "Ki veszi ezt?" "Nem igazán." és hasonló magas röptű eszmefuttatásokat. Köszönjük. Szerintem kijelenthető, a világ több lett.

    Személyes vélemény ez is. Mégsem kommentelem végig az iPhone, Samsung, stb. topikokat. Mert nem érdekel, ergo el sem olvasom.
    Ja, és a Z10-es BlackBerry-m mellett van még egy Samsung Galaxy Note 4-em, és jól megvannak egymás mellett, nem keletkezett fekete lyuk. Bár tudom, egyik sem divatos. Nekem tetszenek. A többi nem tud érdekelni. Mégsem írom be az aktuális divattelefon megjelenésekhez, mert el sem olvasom, ha nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák