Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz ncc1701 #20 üzenetére

    Szóval egy monitor árának harmadáért/negyedéért vennél valamit, ami kitolja a régi, már 10 éve elavult monitor használati idejét még jobban. Oké, értem én.
    Már egy 2002-2003-as VGA-n is kb alapfelszereltség a DVI :U

    Egyébként mivel játszol? Cuccaid alapján valószínűleg nem csak netezel. Nekem más a tapasztalatom, kompetitíven tolom és az input laghoz nem hozzászokni kell, hanem eltakarítani. Pénzszűke miatt a monitor a gyenge pontom nekem, de még a billentyűt is le kellett cserélnem, mikor az új gépen nem volt PS/2, mert játszhatatlan volt átalakítóval. Amit a legtöbb ember észre se venne gondolom, csak az izommemória beköszönt.

    Ja igen, még valami. Szívesen látnék egy response time tesztet tőled CRT monitor vs átalakító témában, nyilván egy másik gépen akkor már. Mert az előző fotelhuszár csak hadovált meg használhatatlan kameralóbálós videóval vakított hogy jólvanazúgy, ráadásul a monitora egy TV és még a színeket is rendbe tette neki az átalakító, tehát erősen élek a gyanúval hogy csak az lett rossz, ami lehet.

    (#19) SlayerPrince: Xboxhoz nem értek, de a HDMI és a DVI-D képjele ugyanaz, egy ezres kisker áron az adapter, nekem is van. Neki digitálisról analóggá kell konvertálni.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz ncc1701 #22 üzenetére

    Mokónak nem erre kell. Nekem nem állt elő ilyen élethelyzet, én már 2009-ben váltottam képcsövesről, közvetlenül DVI bemenetes monitorra. Akkor volt 10k HUF munkahelyi selejtről. Az a generáció most a konténeres kiszerelés kb.

    1280x1024-es monitorom van csak D-SUB only, azok tutira nem érnek meg ilyen befektetést, de eddigi pályafutásom során nem láttam egy kiemelkedőt se, egyszerű olcsó TN monitorok mindenütt.
    Ezen is van már DVI.

    Nem győztél meg, hogy ez megérné. Te mihez vetted az átalakítót egyébként?

    Ami most van Mokónak azt én rühellem, pont a digitális bemeneten spóroltak (csak nyomott áron venném meg emiatt). Legalább az övé LED háttérvilágítású és fullHD, nem egy 1366-os gagyiság. De mivel a fő gépére kötné és köztudottan játszik, én nem erőltetném az átalakítót.

    Kész vicc, hogy egy 2007-es HannsG akármin már van DVI és D-SUB egyszerre, egy fullHD-n meg nincs :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák