Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz SindaNarmo #57 üzenetére

    Nem linkeltem gaminget, en csak reagaltam ra.
    En altalanos felhasznalasrol beszeltem, amiben nekem mondjuk meg a nagy atlagnak a gaming benne van.
    Akkor milyen mas niche cuccot nezzunk, ahol a Ryzen +50%-al villog?
    Az jobb kepet ad? Valami szintetikus tomorito benchmark?

    Pingüino
    "Pont ez a gond Intelnél, hogy évekig csak a reszelgetés ment."

    Tehat akkor ebben a perspektivaban az AMD-nek hatalmas taps jar, mert ezt a fingreszelgetos elavult Intelt behoztak es most lehagytak 4 ev alatt egy zsiruj cuccal, sokkal jobb node-n?

    "Folyton a pénzügyekkel jössz, hogy az Intelnek ennyivel több pénze, meg annyival több bevétele van. Igen ám, csak ha néhány évig nem tudnak piacképes termékkel kijönni, akkor azok a pénzügyi jelentések igen gyorsan tudnak borulni."
    Nincs gond, nem vagyunk egyformak.
    En a penzugyekkel jovok, mert love az abbol lesz, hogy a termekeket eladod, illetve jol mutatja azt, hogy az "Intelt mar nem vesz senki" es az "AMD foldbe dongolte" hangulatban nagyon nem ez a helyzet.
    Tehat HA az Intel majd nem jon piackepes termekkel, akkor az elmult 4ev narrativaja is fals volt. Mert ugye mar evek ota nem jon elvileg piackepes termekkel, ez a duma, aztan a valosag meg az, hogy 5. eves rekordot dontottek.
    Tehat mikor jon ez el? Az agyonszajkozott iden lesz az AMD eve, ami Ryzen ota minden evben elhangzik? Az Intel pont ezt a kritikus 3-4 evet kibekkelte eleg jol.
    Volt ido atszervezni, volt ido gyartastechnologa hibait kikuszobolni stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák