Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kimista

    aktív tag

    Üdv.

    egy kis háttérinfó: mobiltárca tesztelő voltam, amikor elindult a dolog, kb két(!) évvel ezelőtt. azóta folyamatosan használom. 1 év után lett vége a tesztnek, akkor letiltották a dolgokat, és kb fél éve lett újra elindítva, de már nem csak nekünk tesztelőknek, hanem publikusan. Ez ugye T és OTP, és most jött a voda+otp.

    biztonság: ugyanaz mint a paypass kártya. azt is elhagyhatod, azt is lehúzhatják az utcán.
    Költség: Igen, éves díj 5000 ft, de csak a második évtől. ez havonta 416 ft. ki az aki havi 400 fton spórol? mindegy, ez csak sztem kifogás.
    a kártyát ignyelni kell otp webbankban. két kattintás. nincs papírmunka, se teleofnálás se semmi.

    csak a T-ről tudok nyilatkozni, de jelenleg ugye whitelist van a telókat tekintve. de ha aktívvá teszed a kártyát, mehetbármibe ami nfc-s. akár bb-be is.
    én két éve használom ugye a mobiltárcát, és simán megéri "felvágni" fizetéskor.. idáig a legtöbb pénztáros fogja a fejét mikor tolom a mobilt a terminálhoz, egy mondta azt, hogy áh, látott már olyat, aki a karórájával fizetett.

    én nem értem a lehúzó hozzászóásokat.. 2015 van, nem?

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

  • kimista

    aktív tag

    válasz eami #55 üzenetére

    így van, tökéletesen működik, az az egyetlen gond vele, hogy csak otp, és csak voda+T
    tehát nem jár gyerekcipőben, mert ha adottak a feltételek, akkor minden megy, két kattintás beállítani. de ha nem vagy OTP-s, akkor igényelj otp számlát.. vagy ha telenoros vagy..
    Az OTP lépett, bevezette ezt a technolgiát a T-vel együtt két éve, most a voda csatlakozott, nemsokára sztem jön a telenor is, és remélhetőleg a többi bank is belátja h ez milyen "jó" és csak idő kérdése h elterjedjen. Lehet szidni a folyamatot, hogy nem nyitok OTP-t, nem emgyek T-re, sztem nem is ez a célja a programnak. aki T-s/V-s és OTP-s, annak adott. a többiek várnak. ez is csak egy technológia. nem kötelező használni.

    Akinek van egy Ferrarija, az szívesen beleül.Akinek Ladája van, az nem tud Ferrariba ülni, ezért szidhatják a ferrarit, de sokra nem mennek vele.. ha nekik lenne ferrari, ők is beleülnének.. remélem átjött :)

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Új hozzászólás Aktív témák