Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    válasz mazsi1911 #43 üzenetére

    valóban jobb lenne a Google féle megoldás, csak az még nincs Magyarországon :(

    Ahogy korábban írtam, ma elindítottam a folyamatot, hogy nekem is legyen MobilTárcám. Telekom és OTP ügyfél vagyok, úgyhogy szinte minden adott. Bár a függetlenül máshol vásárolt Samsung Galaxy S4 Octa (i9500) telefonom nem volt a támogatott telefonok listáján csak a többi S4 verzió, de azért hátha. Letöltöttem az alkalmazást, működött, meg is jelent az NFC-ben a fizetési szolgáltatásoknál, csak írta, hogy kell az új SIM. Elmentem egy T Pontba, ingyen kicseréltettem a tizenakárhány éves Westel 900 SIM kártyám, ennek úgyis ideje volt már. Az új SIMen először nem volt mobilinternetem, de +1 újraindítás után tökéletesen működött.
    A MobilTárca alkalmazás azt írta, hogy az előfizetésem miatt nem tudja aktiválni a szolgáltatást ezért hívjam fel az ügyfélszolgálatot a +36 80 470 025-ös zöldszámon. Felhívtam, a nagyon kedves ügyintéző bekérte pár adatom (nevem, telefonszámom, ügyfél jelszó 3 számjegye), majd mondta hogy fogok kapni pár SMS-t amivel ne foglalkozzak, fel fog hívni ha sikerült az aktiválás. Jöttek is SMS-ek sikertelen aktiválási kísérletekről. Visszahívott, és mondta hogy jelzi a hibát az illetékeseknek, csak pár adatot kér a telefonomról, amiből ki is derült azonnal mi a gond. A MobilTárca Telekom-os verziója csak Telekom függő, Telekom gyári ROM-os, és rootolatlan telefonnal működik. Én egyik feltételnek sem felelek meg sajna. A hölgy szerint előfordul hogy más fajta nem támogatott telefonon is működik a szolgáltatás, de ez nagyon ritka, kb 2% az esélye szerinte. Szóval sajnos nekem nem lesz MobilTárcám az én S4-emen, Szerencse hogy a Mastercard Mobile Paypass kártya kiváltását a legutolsó lépésnek hagytam. Még nem terveztem a telefon leváltását úgyhogy várok a Wallet-re, addig meg kicseréltetem a bankkártyám, mert megdöglött rajta a PayPass chip, általában minden hol ezzel fizetek.

    [ Szerkesztve ]

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Új hozzászólás Aktív témák