Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz ge.k.ko #170 üzenetére

    Pedig már megfogadtam magamnak, hogy nem rugózok tovább a témán :U

    "Külön tablet és teló esetében kell 2 SIM, plusz a telefonnak töltő. Ez azért jó, mert napi rutinban használod a telót, mikor a tabletet elővennéd - pl megbeszélésen jegyzetelés - töltődik a telefonod ez esetben. A klaviatúra meg a hab a tortán..."

    Igen, a telefon töltése a tabletben, lehet egy jó érv mellette, a többi viszont már nem annyira. Nekem iPhone-om van és wifi only iPad-em amihez ha nincs wiwfi éppen, akkor a telefonomat használom hotspotnak. Se plusz SIM, se plusz töltő...

    "Aki meg azonaggódik, hogy mi van ha elveszik, vegyen egy Nokia Ahsa-t, vagy mit. Ennyi erővel semmilyen értékesebb eszközbe nem érdemes beruházni."

    Azt meg egyszerűen nem értem mi nem érthető azon, hogy ennek a telefonnak az elvesztése, nem egyenértékű más telefon elvesztésével. Nyilván nem számol ezzel az ember, én sem vesztettem el mobilt még életemben, pedig 16 éve van mobilom. De ha ezt olyan nehéz megérteni, akkor lehet elromlása/leejtése/törése/elázása stb... ezek közül valamelyik már mindenkivel megesett.
    De hogy teljesen érthető legyek! példa: ha én az iPhone-omat elhagyom/összetöröm stb... még továbbra is tudom használni az iPad-emet, és ha nincs pénzem egy új iPhone-ra éppen, vehetek akár egy olcsó eldobható telefont is, és máris tudok telefonálni, és azért még van egy használható iPad-em is.
    Példa2: ha teszem azt fél/egy év múlva elhagyom/összetöröm stb... a padfonom telefonját, akkor egy ugyanolyan telefont kell vennem, már ha éppen van annyi pénzem, vagy gyártják még, vagy forgalmazza még valaki, mert addig se telefonom se tabletem. Hát erre gondoltam én hogy ez a hátránya ennek a rendszernek. Capisce?

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

  • matteo_szg

    őstag

    válasz ge.k.ko #187 üzenetére

    Úgy, mint PC-n angol billentyűzettel, de magyar nyelvre és bevitelre állított operációs rendszer alatt.

    jupiiii

Új hozzászólás Aktív témák