Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    De most komolyan... a teszterek is emberek. Olyan nincs, hogy szubjektivitás nélküli teszt. Ha valaki erre vágyik simán nézze meg a készülék specifikációit, és a benchmark eredményeket (Hihi ez is szubjektív, főleg, hogy a Nokiák kilépnek az AnTuTuból... LOL). Az objektív. Minden más szubjektív. Mikor Legendd azt mondja, hogy jó a méret, mert simán átéri, azt én még a 3 kézzel sem érném át, mert kb. fele akkora a kezem. Stb.
    Az, meg hogy nem egy előre megírt szöveget olvasnak fel, szerintem csak jó.

    Többen írták, hogy Bog tényleg oda-odamond, és én is őt bírom a legjobban, főleg a poénjai miatt, de szerintem az egész MA stáb király. Minden teszternek megvan a maga erőssége, stílusa. És ez teszi élővé az egészet. Oké néha kimarad a lényeg, nem tudnak befejezni egy-egy mondatot, de az vesse rájuk az első követ, aki még nem hibázott. Amúgy meg ez adja a feelinget. Ettől szerethető a MA tv. Pl RTL klubbos autós műsor milyen rohadt unalmas már. Hülyegyerek kiáll, felolvassa amit kell, tök fapofával, azt nesze neked, autós teszt. Egy trágya. Totalcar sokkal jobb volt. Hát ilyen a MA műsor is. Majd az oltogassa le őket, aki sosem hibázik. A magyar ár meg hamar ki fog derülni, ők mondtak egy becslést, nyilván nem alaptalan becslést. Eltérés lehet, még akár nagy is, de ezen most minek vitatkozni? Tudjuk a HTC árát, tudjuk, hogy a 2 Lumia jóval drágább. Pont. Nekem több infó nem kell, le tudom belőle vonni a saját konklúzióimat.

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák