Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz xmaas #3 üzenetére

    Meg ne haragudj, de ez a megállapítás enyhén szólva sem állja meg a helyét.

    Ha milliárdos lennék se vennék egyetlen almás terméket sem. Egyrészt nekem semmi bajom a droiddal, sokkal szabadabb vagy vele, másrészt nem fogok kiadni valamiért negyed millát, amit megkaphatok sokkal olcsóbban is. ( a dizájn elég szubjektív nem igaz? Kinek tetszik az ájfonok formája, kinek nem és jól is van ez így.)

    Másrészt az egyik iOS a másik meg Android. "Hasonló hasonló", de az egyik egy ilyen tojás, a másik meg egy amolyan tojás. Hogy lehet a kettőt egy lapon emlegetni?

    Az UleFone -ról meg annyit, hogy lehet Kínai, de a kislányomnak egy Be X van, az asszonynak egy Be Pro.

    Hibátlanul és tökéletesen megy mind a kettő. Csak azért mert valami Kínai, nem kell szerintem lenézni.
    Szerintem szép jövő előtt áll az UleFone.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Graphics #79 üzenetére

    Na végignéztem az adást és átolvastam a hsz-ket is.

    Az adásról sokat nem mondanék, szerintem sok hiba van benne egyet emelnék ki de nagyon.
    Nekem konkrétan rohadtul elegem van abból, hogy az adások nagyon nagy százalékában többet lehet hallani azt hogy " ájfon" mint magáról a telefonról. Akkor is ha hasonlít és akkor is ha nem! Értem én hogy jó az epől és jó teló az ájfon, de ez egy android és nicsak van egy bazi nagy kijelzője amit bökködni kell és van rajta 3-4 gomb amit be lehet nyomni. Aksi és kamera is van, szóval az összes telefon az ájfonra hasonlít.
    Könyörgöm, ezt el kéne végre felejteni. Agyabajt kaptam már amikor 30-adszor is elhangzott az ulefone bemutatása közben hogy ájfon! Mondjátok ki még 100x és utána többet ne! Köszi!
    Az ájfon az ájfon, a droid meg droid. Kész passz ennyi.

    Na és akkor a hsz-ek, a szuverén vélemények. Itt assssztán vannak figurák nem mondom.

    "Az mtk sz*r. Ez a telefon k*ki. Az is szánalmas aki másolatot vesz. "

    Ez komoly? Ti amúgy halljátok magatokat? Áááá ember, ezekre nem is lehet mit mondani....
    Szóval aki nem vesz 300 ezres samsungot vagy valami hasonló kütyüt valami 810-820-as soccal, az már nem is ember? Aha... értem. :) :)) Csak így tovább srácok, ajánlom a mein kampf-ot is. :) Csak ott szöke kék szem volt a lényeg és hogy német árja legyen de sebaj.

    Hogy a telorol is legyen szó. A be touch 2-öt még nem teszteltem, de az asszony be projára 2-4 hetente jön frissítés. A gyerek be x-ét bekapcsoltam és egyből jött a frissítés.
    Biztos vagyok benne, hogy ezt a telefont sem hagyják csak ennyiben. A kék színre eddig sehol sem láttam panaszt. Lehet hogy csak a tiétek ilyen? Lehet. Van olyan hogy egyből hibás sajnos, nincs tökéletes gyártás. De azért jól leszóltad a kijelzőt. :) A Be Pro kamerája konkrétan jobb mint az én Mi3-asom kamerája.
    Az egyetlen amit elismerek ebben az adásban a melegedés.

    A többi szerintem bullshit! Ez az én szuverén véleményem. Eddig vagy 6-8 ulefone készülék ment át rajtam és csak jókat tudok mondani róla.
    Amit az adás nem említ vagy nem ebben a formában!

    A készülék ára 230 usd. Ebbe van két ajándék. A +üveg és a szilikon tok. 280 ft-al számolva ez 64400 Ft
    Volt akcióban üveg és tok nélkül 180 dodoért is. Ez 280-al számolva 50400 Ft. (és lesz még így 180-ért akcióban!)

    Van egy kinai micimacis oldal, ahol vehetsz 5 dodoért biztosítást, ami arról szól, hogy ha megvámoltatnak,. tehát +áfa megy rá, akkor ő visszafizeti neked az áfát.
    Na most itt senkit nem csalásra buzdítók! Ezt felejtsük el.
    Megrendeled biztosítással. Na most vagy pont vámolni akarják majd vagy nem, mert én már nem tudom mennyit rendeltem onnan, de a 80% simán kijön a postával. A Mi3-asom is így jött 1 éve 90ezerért és nem fizettem áfát. A be pro az asszonynak már vámos téma volt, de volt biztosítás, így a micimacis oldal visszafizette nekem! És ez nem első eset és nem velem egyedi az összes barátom így rendel és mindig visszakaptuk a pénzt.

    Na most akkor ha mákod van akkor 50ezerért lehet egy szép frankon működő 2 kártyás 3gb rammal rendelkező, full hd-s készüléked.
    Jaj nem lehet, mert aki másolatot vesz mtk-al, az egy szánalmas alak.

    Vegyetek akkor ájfont meg s6-ot 300-ért gyerekek.

    Azzal lesztek menők a diszkóba. Nekem telefonálni kell. Pá.

    ;) :B

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Graphics #84 üzenetére

    Csak egyet mondj 50ezerért pls.

    Csak egyet....

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Graphics #88 üzenetére

    El kell ismernem, az első kettő egész jó alternatíva. Meggyőzhető vagyok, csak ne a bullshittel jöjjenek.

    Ennek ellenére állítom, hogy az uleFone nevet nem kell temetni szerintem. Az idő majd eldönti hová fejlődnek.
    A Be Pro telojuk nagyon jó kis telefon. Jelenleg olyan 125 dollár környékén lehet megvenni ami kb. 35 ezer.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés