Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz Piect #351 üzenetére

    Egyébként egy valamit nem értek.

    Dunát lehet rekeszteni a NAGY telókból. Amikor valaki megemlíti, hogy HÉÉÉ azért néha-néha egy kisebb méretű telefont is ki lehetne dobni relatíve erős hardverrel, akkor miért kell elkezdeni gáncsoskondni?

    Miért kell bizonygatni, hogy a nagy, na igen a nagy a jó, a kicsi meg xar? Ezt miért kell??

    Igen, tudjuk, hogy van AMIKOR és van AKINEK nagy telefon kell, de hahóóó emberek... ilyen telefonokból akkor a választék, hogy bele lehet fulladni.
    Az meg aztán végképp fel sem merül bennetek, hogy van akinek más szempontok a fontosak?

    Tehát akinek kicsi a keze, az alapból értelmi fogyatékos, mert neki kicsi telefon kell, és ő nem képes belátni az univerzum értelmét, és milyen már, hogy ő nem a 4,7 colra élvez???

    És az komolyan fizikailag nagyon fájna nektek, ha egy-egy gyártó kidobna akár évente csak egy kis méretű, nagy tudású telefont?

    Mert én megértem, hogy van akinek nagy telefon kell, meg hogy jól elvannak vele, de ezek az emberek miért próbálják minden áron bebizonyítani, hogy a kis méretű telefonoknak nincs létjogosultságuk, vagy csak gagyi hardverrel szabad kiadni őket?
    Miért?
    Fáj ez nektek, vagy mi? Mi indokolja, hogy ha valaki nem úgy gondolkodik mint ti akkor annak már nem lehet igaza, és minden áron be akarjátok bizonyítani, hogy CSAK és kizárólag a nagy méret a király, és CSAK így szabad telefont kiadni.
    Komolyan itt a fórumban is úgy csinál sok ember, mintha az élete múlna azon, nehogy már más is találjon egy magához illő telefont.

    "Nem... ilyen nincs, hogy neked kis telefon kell... Hülye vagy... szokd meg a nagyot... szívjál vele... hordjad tokban, mint én... tartsad táskában..."

    Miért kell ez? Nem tudnátok azt mondani, hogy hát igen, a nagy telefonnak is vannak előnyei, meg a kicsinek is. Minek próbáljátok bizonygatni, hogy akinek kis telefonra van szüksége az elmebeteg? Tényleg nem értem...

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák