Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz emvy #176 üzenetére

    emvy
    Azért érdekel, mert az első WP8-as Nokia, ami nem túl nagy nekem. És bár ez a modell nem érdekel, ennek a megismerése kapcsán lesz némi elképzelésem mit várhatok az utódmodellektől. Hát ezért érdekel. Előbb utóbb a Nokia eljut arra a szintre, hogy már komolyan tudjam venni őket. A csúcs telóik már kb ott tartanak, csak azok nekem túlontúl nagyok, és nehezek. Így azt hiszem a középkategória lesz az, ahol értelmes méretű telefonokat lehet majd kapni, ám ebben a szegmensben még nincsenek túlzottan otthon. (Igaz, nem feltétlenül rosszabbak, mint a konkurencia, inkább azt mondom, hogy nem jobbak).

    Crytec210
    Mindenek előtt, mondtam, hogy nem láttam a videót…
    Én ami videókat eddig láttam, az YT-os, és nem igazán győzött meg az összeszerelés minősége. Ez alatt nem azt értem, hogy recseg, stb, hanem pl nagyon könnyen lepattan a hátulja, az ilyesmi sosem szimpi. Spec én azt se bánnám, ha le se lehetne szedni…
    A vastagság meg olyan, hogy sztem 9mm a tuti. Az új iPhone már túl vékony, szerintem kényelmetlen, 11 mm meg túl vastag. És amúgy a „dizájn” sem valami acélos. Kb. 5800 lekerekítve. Szappantartó. A fekete verzió meg koporsó. Sajnos. Bár az elmúl időben egyáltalán nem villant a Nokia a formatervek kapcsán (igaz nincs egyedül).

    HuMarc
    Hát ja kisebb erőforrás igénye van, mint a droidoknak, ez nagyon szimpi, de 512 akkor is karcsú ma már, főleg középkategóriás cuccoknál. Alsóházba még elmenne…

    WP-he meg annyit, hogy még nagyon nem kiforrott. Sok hiányossága van még. Vagy csak az MS üzletpolitikája nem okés. Lényegtelen. Számomra még nem annyire bejövős az OS. Egyszer talán eljut oda, ahol látni szeretném, de még nincs ott. Sajna.

    Szóval összességében igen is érdekelne a videó, nem azért, mert ez a cucc kéne, hanem mert már várom az utódot.

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák