Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz BiP #189 üzenetére

    "bár a 820-920 közé én még el tudnék képzelni még egy modellt." :R :R
    Igen-Igen. Én spec el tudnék képzelni egy szögletesebb telót, amolyan Surface dizájnnal, 9 milliméter vastagsággal, 1 giga rammal, (ez a SOC jó nekem), 8mp kamerával, 100-120-ért. Egy ilyen telóért lehet, hogy még egy WP-t is bevállalnék.

    Ami az 512 RAM kérdését illeti. Mivel 2 giga a csúcskategória, 265-ot meg ma már semmibe nem tesznek, még a kínai tetriszekbe sem, így 512 ma már alsókategória, nem középmezőny. 1 giga a középmezőny. Értem én, hogy most még elég ez, de nem teszi időtállóvá a telefont.

    Nem mondták, mikor lesz fent a teszt YT-on?

    "Hm... Szerintem a Nokia kezd magához térni... Szerintem is még egy lépcsőfok hiányzik a 620 és a 820 között... Kb hasonló teló, 1giga rammal, igényesebb házban, egy plusz 20-ast nekem megérne ;)"

    Pont így gondolom én is. Jah és ne legyen naaaagy. PLZ. Utálom a tepsiket. Ez a jó méret, csak kicsit vékonyabba. De amúgy minden szavaddal egyetértek... :R

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák