Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    A telefon brutálisan ronda.
    Nagydarab, tagbaszakadt, cseppet sem vonzó - pláne a hátlap - a külseje.

    A beléről meg...

    Ellenben volt a cikkben egy cseppet - ha nem is bicskanyitogató, de azért - furcsa momentum:

    "Másrészt pedig a tesztkészülék megérkezte utáni napon már pattogott is a telefon, hogy jött egy rendszerfrissítés, s bizony ez az ICS-t jelenti, hiszen a Nexus S-re is megérkezett már a 4.0-s Android, amit természetesen a Mobiado Grand Touch GCB is megkapott. Semmi perc alatt meg is történt az upgrade, így kialakult egy olyan furcsa helyzet, hogy számos nagy gyártó telefonjain (Sony, Samsung, Motorola, stb.) még várniuk kell a felhasználóknak, a méredrága luxus Mobiado modellen pedig már ott mosolyog az Ice Cream Sandwich."

    Hmm. Google referenciamodellként (mert ugye a bele az az) ennek így kell lennie.
    Majd ha ez a második félévben lenne így akkor mehetne a kritika, így viszont nem. Egyik gyártónak sem...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Brutális eb #38 üzenetére

    Nézd.
    1.
    Mivel alanyi jogom a véleményem - esetleg nem tetszésem - kifejezni, egy működő, bárki által hozzáférhető internetes oldallal kapcsolatban (annak szabályzatát betartva), nem tudom érdemben befogadni a felém intézett irományod.
    Ennek oka az, hogy nekem címezted és abban a véleményem kritizálását tűzted ki célul.
    Egy fórumozó oltása pedig - olvasd el - nem illendő... Szóval?

    2.
    Majd ha, érzek annyi affinitást, hogy weboldalt indítsak, akkor jöhetsz véleményezni. Addig a cikkhez fűződő legyen a hozzászólásod tartalma, ne pedig személyeskedő.

    3.
    A cikkhez fűzött véleményem tartom. A készülék ronda, és a bele miatt - Google referenciamodell - elvárható az ICS, nincs ezen semmi meglepő.

    Végszóként annyit, hogy kifejezetten - ha nem az előítéleteidből táplálkoztál volna - nem "Sanyi" fronton közelítettem meg a dolgot, hanem mindegyik felsorolt - szerintem indokolatlanul leoltott - készülékgyártót a védelmembe vettem...

    Elnézést az OFF-ért mindenki mástól!

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák