Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    Mindegy mit adóztatnak az országban, a statisztikákat csak gyártják de nem értelmezik. A tőlem fiatalabb generáció nagy része 25-30 közöttiek már nem is gondolkodnak gyereken, aki közülük nem csinált komolyabb iskolát, mert a szülők elküldték dolgozni, mert minimálbérből éldegéltek, fogták a cókmókjukat és letipliztek külföldre...nem kevesen.
    Az összes gyerekkori barátom, már több éve kint él, nincs kolbászból a kerítés, sőt de nem izgulnak, hogy adják fel a csekkeket és tudnak adni enni a gyereknek. Én még maradtam, gyerekkel, bíztam ebben a szerencsétlen országban de már kevesen vagyunk, akik rendesen adóznak és sokan, akiket el kell tartani, továbbá egy réteg, akik nagyon jól élnek xarnak az egészre.
    Januárban itt hagyom nekik a gondokat meg a hiteleket és oldják meg. Igaz, hogy csak 3 ember lesz ebből az országból de naponta 3 emberrel kevesebb egy idő után majd nekik is feltűnik. Azért sajnálom, hogy birkaként már nem merek az utcára menni.
    Magyarország én így már nem szeretlek!

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák