Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Xezs #83 üzenetére

    Xezs:
    Van prohardveren elég, ennél a cikknél annyira nem is vészes. Szerintem elfér egy ilyen teszt a komolyabb hardverek mellett, semmi gond vele. Az okosTV dolog pedig szerintem véleményes. Nekem jelenlegi formájában nem jött be a koncepció egy készülékben sem, de van benne potenciál, ez a jövő. Egy budget TV-ből természetesen egyáltalán nem hiányolom.

    kolopele:
    A lurkók GTX 1060-asokkal felszerelt konfigjai és a gamer laptopok kötelező megemlítése mellett ezen a kommenteden már meg sem lepődök. :N
    Persze azt megértem hogy meg tudod fizetni és érthető, hogy elvársz egy adott minőséget, de hogy mindig így a közösség orra alá dörgölöd, nem túl elegáns...

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • BiP

    nagyúr

    válasz Xezs #88 üzenetére

    Úgy, hogy a csorda tagjai sosem tudják, hogy ők maguk a csorda tagjai :)
    Meg talán onnan, hogy a gondolkodó egyének halmaza szerintem távolabb áll a csorda fogalomtól, mint a nem gondolkodó, bármit elfogadók csoportja. Lehet skatulyázni :)
    Ezért van az, hogy tévét (nevezzük inkább úgy, hogy kijelzőt, mert konkrétan tévénk nincs is) igény alapján vásárolok, nem aszerint, hogy épp mi van az első boltban.

    (#90) kolopele: Szerintem a nagy átlag inkább arra gyúr 40 alatt, hogy meglegyen az első lakás/ház, és ma már nem trendi a külön nyaraló.
    Abban viszont természetesen egyetértek, hogy ha már valaki nyaralót fenntartó típus, mert neki ez a módi jön be, és tényleg évente kézzel fogható mennyiségű időt tölt ott, akkor tényleg célszerű nem a gagyit odahalmozni, hanem amire igény és lehetőség van.

    (#99) Xezs: Persze, így elgondolkodtató az elv.

    [ Szerkesztve ]

  • mike1334

    veterán

    válasz Xezs #100 üzenetére

    Nem volt jó választás, de sikerült a legrosszabbat választani a többségnek.

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • BiP

    nagyúr

    válasz Xezs #100 üzenetére

    Nem mondtam, hogy _csak_ én gondolkodom. De tudom, hogy sokan, akik máshogy döntöttek, ők komolyabb gondolkodás nélkül döntöttek úgy, ahogy.
    És azt is tudom, hogy sokan átgondoltan döntöttek máshogy, mint én, csak mindezt olyan értékrend mentén, amivel én nem tudok azonosulni. Még ha meg is értem, hogy az ő helyzetében miért döntött úgy, ahogy.
    (és nem csak azon, hogy valaki a kéket, zöldet, pirosat, narancssárgát, lilát szereti, hanem komolyabb értékredni különbségekről beszélek).
    Nem vagyok mindentudó, hogy azt mondhassam, hogy az én választásom tökéletes. Hiszen valakinek épp megfelel a HDReady tévé, én már nem vennék. És nem sznobizmusból, mások az igényeink.
    De azt látom, hogy nagyon nem jó irányba mennek a dolgok. Aggódom amiatt a jövő miatt, amibe a gyerekeim belenőnek.
    Speciel nincs is otthon tévénk. Ami egy véletlen okán történt, de így alakult jól (tönkrement az előző LG 42"-os fullhd, és mivel már 1 éve úgysem néztük, nem is vettünk újat. A gyerekekkel kb. heti 1x nézünk közösen valami mesét számítógépen, a többi napon olvasunk nekik és próbáljuk megóvni őket attól a szartól, ami a tévéből ömlik meg ami a világban körülvesz minket is.
    Monitornak van egy 32" 4K, és az jó youtube-ra is, DVD-re is, de jó a 4K filmre is. Nem kell kompromusszumot kötni, és SCART minőséggel vacakolni :)
    Mondjuk tavaly Black Fridaykor erősen elgondolkodtam azon az LG 32" fullHD-n 40e-ért, az tuti vétel lett volna. Jó lett volna lecserélni a szülők 51centis CRT-jét.
    Csak az a baj, hogy ők nem igénylik - legalábbis elmondásuk szerint. "jó az is nekünk". Nem tudják, hogy mennyivel jobb minőséget kapnának, meg jobban is látnák a nagyobb képernyőt. Kicsit helyettük kell gondolkodni :) Nem erőltettem rájuk, de tudom, hogy ha lecserélném nekik, akkor tök örülnének,hogy jé, ilyen is van. Szóval kicsit gerjeszteni kell az igényt :)

    (#119) hajbel: Ja, játékra vette, csak asszony előtt az a hivatalos verzió, hogy "netezős gép" :) ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák