Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Jó cikk. a G800 helyett viszont egy G600 jobb választás lett volna mert hiába az optikai zoom a G800 engem már ez elején sem győzött meg...
    Az szerintem mindeki számára világos kell hogy legyen hogy a mobilok kamerái nem válthatják ki a fényképezőgépeket, aki ezt nem látja be azt csak sajnálni tudom...
    Viszont annál már szerintem továbbléptek minőségben hogy egy vicces pillanat elkapására legyenek csak jók.Egy kirándulásra én is vinnék rendes gépet(természetesen van is és viszek is) de például ha valami oknál fogva otthonhagynám elromlik stb akkor a mostani csúcs kamerás telókkal is lehetne pár olyan képet lőni ami megállná a helyét egy családi albumban, képesek olyan képet lőni amire egy teljesen átlagos embernek szüksége van.hiszen a legtöbben most is szaladnak kinyomtatni 10*15ös méretben a képeiket arra meg elég már sokszor a mobilok tudása is.az más kérdés hogy nagyobb lesz a rontott képek aránya mintha rendes géppel mentem volna.

    valamint az is fontos hogy egy félprofi gép áráért hozzák majdnem azt a szintet amit egy alsós fényképezőgép.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák