Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #90933760 #17842 üzenetére

    no:

    ami érdekes lehet neked az az energy storage upgrade. mindegyik 10k eu-val dobja meg a belső tároló kapacitását a gépnek. tehetsz bele többet értelem szerűen.

    az oc-vel ha nincs masszív termelésed energiára akkor viszont óvatosan. pl kettő oc-val duplázod a sebességed, de 2.5*-ös fogyid lesz. 8-al 17x-es sebességhez 43x-os fogyi társul pl...

    a transformer upgrade viszont nem kell ebben a packban , alapvetően a normál ic-ben meg van szabva hogy melyik gép milyen energiaszinten hajlandó menni min és max, és ennek megfelelően kell őket tápolni, vagy el se indul vagy felrobban ha túl sokat kap. itt viszont bármit rá lehet dobni bármire, akármekkora betáppal hajthatsz akármilyen gépet.

    pakold meg storage upgraddel, aztán ha az sem elég akkor adj neki még. jobb ötletem nincs ha nem szeretnél reaktort vagy más nagyobb energiatermelőt gyártani :D

    az anyaga a korongnak csak a vágható anyagokban limitál, sebességet én nem láttam hogy adna.fogyi csökkentő meg nincs legjobb tudomásom szerint ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák