Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Amur #22008 üzenetére

    Akit érdekel, összedobtam egy packot. Egy órányi tesztelés alatt nem jött ki bug.
    Amire figyelni kell: fa szerszámok nem kraftolhatóak(nem raktam tinkerset de a tiny progression is deaktiválja, át lehet config fájlban írni, de nem érdemes, elvégre fa szerszámokat egyszer kraftol az ember a játék elején, soha többet, így nem azzal kezdünk hanem flint cuccal. Ez annyi nehézség hogy egy vízpartot bejárva kezdjük a játékot, és az alap cuccokat flintből kraftoljuk.)
    Másik:
    animalium mod ad pár állatot(piranhák,patkányok,vadkutyák,medvék), ezek spawn rate-jét lenyomtam, mert pl. vadkutyából rengeteg volt és hármasával támadtak. De azért aki hardcore tolja még folyóban is vigyázzon mert a piranha támad, és egy ideig a parton is követi amíg meg nem fullad...
    mod lista(core modokat nem írom): animalium,battle towers,baubles,better fps,bloodmoon(alapérték az éjszakák 5%-a),bookshelf,chisel,cooking for blockheads(pams nélkül),doomlike dungeon(configban a ritkább ládákban több cucc beállítva),elevator mod, farming for blockheads,gravestone(ha valaki nem HC-ben tolná),
    ironbackpacks,ironchest,JEI,journeymap,quark,spartan shields,storage drawers,tiny progressions
    link: [link]
    (67MB összesen. piszok gyorsan betölt. Nem eszi az fps-t, aki vanilla élményre vágyik, de már megszokta a modos MC kényelmi funkcióit,és a felfedezés, survival(főleg HC survival) vonal érdekli, annak ajánlott! :)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák