Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz MineFox54 #16941 üzenetére

    Na sikerült is. Persze hogy nem olyan módon ahogy a neten írták:
    eredeti mojang launchert feltelepítettem,elindítottam a minecraftot hogy töltsön le minden fájlt ami kell neki.
    optifine-t feltelepítettem.(futtattam a jar modot, hozzá is adta az optifine profilt a launcherhez),ezt is el kell indítani 1x hogy letöltsön magának pár dolgot.
    futattam a shader jar modot, itt azt hittem gond lesz mert nem tudtam verziót kiválasztani,de nem mert a launchertben csak egy verzióm van letöltve, így az alapértelmezetthez telepítette a shader modot.
    Elindítottam a launchert, ott volt az optifine profil, shader sehol.
    Megkerestem az MC mappát (felhasználók/felhasználó neve/appdata/roaming/minecraft)
    itt létrehozott egy shaderpacks mappát a feltelepített mod, ide bemásoltam(tömörítve) a SEUS shader zipjét.
    Launcher elindít, optifine profil kiválaszt, azzal elindít, majd a beállításokban ott is a shaders opció.
    Elsőre ki kellett kapcsolni a performance fast rendering opciót az optifine-ben mert azt írja azzal együtt nem müködik a shader.
    Mindezek után siker! :)
    Az eredmény(texturapack nélkül,majd berakok egy R3D-t):

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák