Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz stemplar07 #332 üzenetére

    A Denon fejeshez két kábelt kaptam.Az egyik mobilos, gombokkal. Kipróbáltam ezt, és működik ezzel is a trükk, amiről írtatok. A telefon azt írja ki, hogy egy külső audio eszköz van csatlakoztatva, vagyis, ha jól sejtem, ez az AUX mód. A poweramp build 704-et letakarítottam, feltettem a normált, jelentkeztem tesztelőnek, és megkaptam a frissítést. Kérdésem az, hogy hol tudom beállítani, hogy nagyfelbontásban játsszon le? A build 704-ben nem volt gond beállítani, de itt nem találom. Egyébként még így, normál flac-et lejátszva is nagyon szépen szól a Denonnal van dinamika, minden, ami kell. Ha majd be lesz lőve, és időm engedi, össze fogom hasonlítani az iBasso hangjával, a Denont használva, mert ezt szereti a telefon is, az iBasso is. Igaz, nem azzal fogom használni a későbbiekben, de a telefon kontra iBasso kérdést ezzel könnyebb lesz eldönteni.

  • norvik

    aktív tag

    válasz stemplar07 #332 üzenetére

    Van egy hatalmas előnye az iBasso-val szemben. Nem audio képességre gondolok, hanem kényelemre. Mindig bajom volt a fájlok felmásolásával. Usb2.0 keresztül, mire átment 120 giga a kártyára, iszonyatos hosszú időbe telt. Külső kártya olcsóval, Usb 3-al már valamivel jobb volt a helyzet, de utáltam a kártyát kipiszkálni a lejátszóból, majd vissza tenni. Féltettem a foglalatot, hogy előbb utóbb tönkre megy. Itt meg wifin keresztül, anélkül, hogy a kártyát ki kéne vegyem, az előbbiekhez képest viszonylag gyors a másolás. Na, idő azért itt is kell megtölteni 128 gigát, de este felteszem a töltőre, indítom a másolást, és ébredésig mindenképpen végez, még akkor is, ha egy üres kártyát pakolok tele.

Új hozzászólás Aktív témák