Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz *RLaci* #39 üzenetére

    Az anyja istenit ezt nem tudtam :D Kössz az infót, így már valóban más a leányzó fekvése memória téren. Azt hittem csak nagy méretű fotók feltöltése ingyenes.

    [ Szerkesztve ]

  • MrCsiT

    addikt

    válasz *RLaci* #39 üzenetére

    Mielőtt minden képet törölne valaki a telefonjáról, amit feltöltött az akármilyen szolgáltató által (valameddig) biztosított tárhelyre, talán töprengjen el azon is, hogy mi történik, okoz-e gondot, ha
    - holnaptól elfogy a tárhely, mert technikai okok miatt nem lesz elérhető;
    -feltörik a fiókját, és elmásznak a képek szerte a neten..

    A saját célú adattárolás jó megvalósítása szerintem egy pl. Synology NAS, ahol wifin a saját tárhelyemre tölthetek fel akármennyit, és az meg is fog maradni számomra, nem egy idegen szervezet/rendszergazda rendelkezik(-het) vele.

    A telóhoz:

    A műanyag külső egyáltalán nem hátrány szerintem: az csak mérnöki agybetegség az íróasztalnál, hogy a tervezett termék SOSEM fog leesni, nem verik ki a kezéből a tulajnak, nem fut a lábának egy kutyus, mikor épp gyengén fogja, stb.. tehát az üveg konstrukcióknál én kötelezném a gyártókat az ingyen cserére, ha eltört - na megnézném, hirtelen hogyan változna meg az anyaghasználat?! :DDD

    Az ár mellett mindig nézni kell a szolgáltatásokat is: nem egy kínai eszközt láttam, ami hardverben megfelelt a nevesebb gyártók - legyen Samsung, Asus vagy akár a Google (bár épp a Nexus és Pixel vonalon azok topicjában hajmeresztő hibákról olvastam néha) - termékének, de ha elkezded használni, akkor jaaaa, ezt nem úgy tudja, vagy egyáltalán nem.. Remek példa a Xiaomi Redmi 5 Plus, ami hardveresen tudná a gyorstöltést, de a gyártó nem vette meg a licencet rá, így maga a termék nem tudja; vagy a teljesítmény elvárásra throttlingoló kínai tabletek.. tehát a hardver bőven nem minden, ha nincs mögötte a több évtizedes mérnöki tudás és a szolgáltatások.

    Amit én hiányolok az újabb készülékekből, az a dual active sim használat, 2 sim esetén. Szánalmas, hogy még 300e+ árú eszközöknél is csak a dual standby "fér bele" a keretbe, holott egy régebbi telefon (talán HTC) még tudott dual active működést.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák