Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flexxx

    tag

    Sziasztok,

    Ping nektek is javult? Nekem 100-120-rol most lement 80-90-re, tobb meresnel is. Btw, kb fel ev hasznalat utan a tapasztalataim: ha jol emlekszem februarban fizettem elo szamhordozassal, huseg nelkul, ami alapbol egy jo pont nalam. Eleinte voltak gondok, az iPhone-om valami PDP hitelesitesi hibat irt netezesnel, ez idovel megoldodott, valahogy teljesen eltunt. Nos a megosztasrol: itt egybol meg is jegyeznem, hogy a UPC-s tag mondta az uzletben, hogy okosan, de meg lehet osztani, viszont elvileg iPhone-on blokkoljak, Androidon sima ugy. Annyit elarulok, hogy egy rendkivul egyszeru megoldassal meg lehet osztani iPhone-on is a netet, semmi fele blokkolas nincs, nem kell Jailbreak se hozza, viszont nem lovom le a poent, aki keres, az talal. T-Home magahoz hiven egy honapig elfelejtett szolgaltatni, aminek kovetkezteben ra voltam kenyszeritve a mobilnet hasznalatara. Megosztottam, egyszerre ment a laptop-ra, a gepemre, a TV-mre netflix-szel, es a PS-emre a net, mindenfele gond nelkul. (1/0.5) YouTube 480p-ig tokeletes, az elejen egy kis bufferrel, bongeszes teljesen jo, mindenre hasznalhato. Mivel barmikor felmondhatom ha nem tetszik, ezert mindenkinek nyugodt szivvel ajanlom.

    Sorry a hosszu valaszomert, csak magambol kiindulva elofizetes elott nekem is szuksegem lett volna valami reszletes leirasra, hatha mas is hasznat veszi. :D

    *edit: ja, es torrenteztem is 1000-rel. ;)

    *edit2: es azt is kihagytam, hogy a terero viszont 3-mas fole nem megy surun, ezzel szamoljatok. (5-bol)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák