Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fürkész

    tag

    Én egy olyan halmazba tartozok, aki azért vett egy használt telefonos PDA-t mert szeretett volna navigációt, persze normális térképprogival mint az iGO. Viszont kimondottan, kocsiba való navigációért meg nem szerettem volna kiadni tízezreket, ha csak évente 4-5 alkalommal van szükségem rá.
    Pozítivumnak tartom, még a méretét a PNA-kkal szemben, persze jódolog, ha minnél nagyobb képernyőn lehet látni a térképet, csak a múltkor a Camponában jártam, míg nekem ott volt az övtáskában a PDA, addig láttam egy fickó aki meg fogta a kezében a méretes navi kijelzőt, mivel nem tudta hová tenni, a kocsiban meg ugye semit értékeset nem szabad bennhagyni.
    Telefonos megoldásokat is próbáltam, mint a java nyelven írt amAze, nav4all, de ezekkel meg mind az volt a bajom, hogy elég jelentős adatforgalmat csinálnak, mivel a térképeket, a netről tölti le, valamint az útvonaltervezésre is a cég szerverét haszálja. Ezzel meg az is a gond, hogyha letér az ember az útvonalról egy olyan helyen ahol gyengébb a lefedettség, akkor utána nem egy esetben elmaradt az útvonaltervezéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák