Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erhas01

    tag

    válasz Bog #16 üzenetére

    udv:
    koszonom a gyors valaszt!
    [P][/P][OFF][/OFF]kicsit szukitettem a kort, mi a fontos, mi nem kerekparos szemszogbol. sajat megjegyzes: az ar nagyon meghatarozo, torik , vagy elveszik. ha beszel azt csak magyar anyanyelven tegye!
    terkep: magyarorszag, szlovenia, ausztria, nemetorszag, olaszorszag, esetleg svajc. a pudig probaja az eves, kiprobalok minel tobb keszuleket.
    [P][/P] Colorado: jo a terkep, cserelheto akku, sd kartya, nem lattam rogzitot.
    [P][/P] 60CSX: kiall belole az anterna balesetveszelyes.
    [P][/P] eTrex Vista HCx: kicsit butanak tunik, meg ez is draga!
    [P][/P] Xroad 4050 Extra Teljes-Eu: ez a motoros materia, oldalgombok eleg kozel all a szivemhez. valami ilyesmi kellene! ketto huvekujjas kezelhetoseg. a rogzites is jonak tunik. Bruttó kisker : 129,890 Ft . realisan max. 50 -et adok, ha nagyon szigoru vagyok. igo terkep ujabb pont.
    [P][/P] Garmin Geko 301 ezt kapom 50 -ert, ha vegignezem alulrol ez a szeria eleje.
    [P:L][/P]egy egesz generaciovaltas kellene, sokkal okosabb, es sokkal olcsobb![OFF][/OFF]
    [P][/P] a cikben szereplokrol:
    navis telefon reszemre hasznalhatatlan, garmin szimpatikus, tmc nem fontos. Bluetooth jo ha van. celkozonseg akad boven.
    megegyszer koszonet a cikkert! :R
    udv:erhas01

Új hozzászólás Aktív témák