Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    válasz SkyLaci #14 üzenetére

    ...szerintem nem vagyok egyedül vele, ha azt mondom, hogy a nokia következő nagy fegyvere a MeeGo lett volna. Egyszerűen tökéletes az a rendszer. Erre elbarmolják, és tizen néven már a Samsung malmára hajthatja majd a vizet...

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Cyberpunk #21 üzenetére

    ...sajnos találó megállapítás.. így múlik el a világ dicsősége...
    Elég csak a másik régi top-gyártóra gondolni (Motorola - Goolge)

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Karma #23 üzenetére

    Rómát sem öt perc alatt építették fel.
    A WP7 szerintem legalább annyira félkész. (az utolsó update óta lehet rejtett wlanhoz csatlakozni?)
    A MeeGo azért lett volna jó választás, mert egyedi, így a Nokia Nokia marad, nem a Microsoft "bedolgozómunkása" (Samu,HTC,LG ugyanazt adja, csak a design változhat)
    Másrészt sokan vannak szerintem úgy, hogy utálják az androidot(pl én), mert pazarolja az erőforrásokat, és gyakran instabil. Miért tértem (és több ismerősöm nevében beszélek) vissza az androidhoz mégis, ha egyszer nem szeretem? Mert nincs más. A WP7 nemhogy nem nyitott, de haxolással ha nyitod, akkor kellemetlen következményei közé tartozik, hogy az update-ket bukod, sőt, olvasni olyat is, hogy a Mango haxolt telókat elrontott.. Hát köszi. iOSnél legalább a jailbreaket bukom, ha frissítek, és ott elég nagymennyiségű, könnyen megvalósítható mod van, amivel szabadabbá tehető a rendszer, WP7-nél még semmi. (persze elismerem, hogy ez a rendszer fiatalsága miatt van így, és nagy potenciált látok benne, de még nem éri meg vásárolni szerintem) Szóval van az egyetlen nyitott rendszer, ami erőforrászabáló, több esetben instabil, és sokan a "más nincs" érzése miatt használják. Ha mondjuk beugrik ide egy MeeGo, ami lényegesen nyitottabb a WP7-iOS párosnál, szerintem sok androidos örömmel váltana, ha tudná, hogy lesznek a rendszerrel új telefonok, lesz az egésznek jövője. Volt sok WP7-esem, és használtam egy rövid ideig(1hét) N9-et, és nem merném állítani, hogy bármivel is félkészebb érzés lett volna használni a MeeGo-t, mint a WP7-et.

    Na és most jöhet a szidalomtenger.. :DDD

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz Karma #41 üzenetére

    Engem annyira nem zavart, amit leírtál, bár én nem láttam beta2-t (szerencsére?).
    Bár nem próbálgattam az igazat megvallva, de gondolom lehet alkalmazást telepíteni N9-re kívülről is. Ez számomra alapvető, nemszeretem, ha a telefont újrahúzva mindent tölthetek le megint (mint WP7)
    Mass storage hiánya még nem is zavar, az viszont igen, hogy a .XAP alkalmazásokat még a zune-nal sem lehet feltetetni. A kontaktok impotálásának a hiánya viszont számomra egyenesen arcpirító. Nem lehet egy vcard vagy valamilyen formátumú telefonkönyvet beimportálni bele, csak ha a hotmailbe beleerőltetem, és onnan visszaszinkronizálom, persze az ékezetek helyett értelmetlen karaktereket kapok..
    WP7 stabilitásával nekem nem akadt gondol szerencsére, HTC Trophy(sokáig), és Omnia 7(2-3 hétig) volt, egyik sem produkált sem fagyást, sem újraindulást sehol. A Trophynak viszont sikerült néha beakadnia, de ennyi a max amit ki tudtam csikarni a rendszerből.. :)

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák