Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    No, végre kikerült, most helyreállt a vérnyomásod azért? ;)

    Tudom(tudod), én az ördög ügyvédje vagyok, szóval most tételesen megpróbálok pár dolgot azért még felhozni.

    1.: El kellene mindenkinek fogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Szerencsére, hiszen akkor mindenkinek egyezne a véleménye a divatról, nőkről, autókról, és mindenki ugyanúgy gondolkodna. Anno talán CoVBoy fogalmazta meg azt, hogy azért ment PC-ről konzolra, mert megunta a folyamatos nyűglődést a patchekkel, beállításokkal, hogy végre játszani tudjon. PS-en berakja a lemezt, és játszik. Ez is egy indok, és nem lehet belekötni, sajnos még ma sem. És annyi véglet van a LoL, PUGB, Battlefield, ArmA, DCS, stb. játékosok terén, hogy kár is egyenruhát húzni mindenkire. Van, aki tök jól ellesz egy konzollal (direkt nem írok típust), és ugyanakkor lesznek olyanok, akik egyszerűen nem tudják kiélni magukat konzolon. Ezt elfogadni kellene, nem pedig meggyőzni a másikat, hogy márpedig rossz a nézeted.

    2.: Ez félig az első ponthoz kapcsolódik, de azt is be kell látni, hogy bizonyos játékstílusok bizonyos platformokon tudnak megélni csak. RTS rajongót még mindig nehézkesen lehetne rábeszélni konzolra. Vagy egy szimulátor-rajongót. Igen, lehet azt mondani, hogy ezek rétegjátékosok, de akad belőlük elég sok...

    3.: Érdekes, hogy VR témát fel sem veted .LnB, pedig hát ugyebár adott a lehetőség - persze ez már egy külön vita-kerekasztalt is megtöltene, a "VR halott" és a "VR kora eljött" végletek között...

    4.: Szigorúan saját nézet következik: én jelenleg pont elvagyok a Witcher 3-al újra, most mindenféle DLC-kkel feltupirozva, modokkal bőven megtámogatva játszok vele. De ott van az ArmA3 is a gépemen, két új DLC-jét még meg se néztem, pedig érdekel. Nem mondom, hogy egyszer nem lenne kedvem mondjuk a Detroit Become Humant végigtolni, de.... de nem érzek rendkívüli késztetést, hogy na, most csapot-papot félredobva PS4-et akarjak. Az is csak egy játék...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák