Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Norb79 #311 üzenetére

    Le van írva, hogy szubjektív vélemény és az is, hogy a szerző hogyan jutott el idáig. Igazából ez egy élménybeszámoló. Én tudok vele azonosulni, mert ugyanezt az utat jártam be. Persze van, akinek sérti az egóját, hogy .LnB kipróbálta az xboxot és nem tetszett neki, majd leírta róla a véleményét. Tiszteletben van az is tartva, amikor egy xbox tulaj ide jön, leírni, hogy rossz a cikk, mert ő megvett kemény pénzekért xboxot, amit utána exkluzív címekkel nem támogatott és most fáj az egójának, hogy nem ps-t vett, vagy zsigerből utálja a sonyt, mert fanboy. Kíváncsi vagyok, hogy ezen emberek közül hányan mondhatják azt el, hogy mindkét konzolt kipróbálták, beleértve több exkluzív címet is mondjuk végig is játszottak? Van 2 objektív tényező, ami a szerző állításait támasztja alá: 1. A kritikusok véleménye az exkluzívokról, 2. az eladási mutatók. Ha szembemenne a szakmai véleményekkel, még megérteném, hogy annyian kritizálják a konklúziót, de a gamer újságírásnak is ugyanez a véleménye. Olyan embereké, akik láttak már ezt-azt, bizonyosan sokat játszottak mindkét konzollal.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák