Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Szerintem 2018-ra szükség van egy jó erős videókártyára a PC játékokban, mert a játékélmény mostanra már igy a legteljesebb. 1080P-re a 60Hz-es képernyőfrissitésen játszani mostanra már az alkalmi játékosoknak megfelelő szint. Az 1080P felbontásra a 100-165Hz-es monitorok elterjedtek, de ezzel a játékélménnyel már a konzolok beállitásaiban is lehet találkozni. PC-n ehez még hozzávesszük a magasabb grafikai beállitásokat, és egyből van értelme 1070 Ti és 1080 Ti videókártyákat venni a Gamer PC-be. Ez nem egészen rongyrázás, ha valaki nem szeretne lemaradni egy jobb játékélményről. Idejében kapcsoltam, ezért vettem a GTX 1070 Ti kártyámat. Pedig előtte a "spórolos" AMD RX470-en tengettem napjaim, meg egy mezei FullHD-s monitort használtam. Viszont én mégis tudtam ennyit rááldozni egy minőségi játszásra, ezért akkor ez mégsem olyan kirivó dolog. Azóta még az egeremet is fejlesztenem kellett, hogy a játékokban még jobban tudjak célozni. Konzolok mellé meg jó nagy TV-ket vesznek, ahol a 100-120Hz-es használat a konzolokon is adott. A fejlődésnek ára van, de legalább most nyújt valami hasznositható dolgot érte amiért érdemes fejleszteni. Ha a PC játékok miatt most azért mégsem annyira... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák