Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfi88

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném.
    Lett egy ilyen telefonom gondoltam beletolok egy Samsung EVO clas 10 32Gb-os microSDHC UHS-I kártyát.

    Következő a problémám.
    Windos pohene első üzembe helyezésénél sikerül a kártyára gyári Windos appot telepíteni, de a telefon egyszeri újraindítása után már nem hajlandó az appot elindítani az op rendszer.
    Próbáltam formázni a telóban a kártyát, gyári beállítások visszaállításával telepíteni, de ha újraindítom a telefont utána nem indítja a kártyáról az appokat, (az appokat látja kilistázza a csempék között csak nem indulel fekete ablak kérem várjon üzenet.)
    Ami még érdekesebb, hogy pl, képeket és videókat simán megnyit a kártyáról, pl: fotó alakalmazás simán ment rá és meg is nyitja róla a képeket csak programokat nem.
    Egyéb ötlet valakinek.

    Amúgy a kártyát teszteltem másik telóban ott ok.

    H2testw v1.4 tesztprogramon alábbi eredményt kaptam:
    Test finished without errors.
    You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
    Writing speed: 14.0 MByte/s
    Reading speed: 18.2 MByte/s

    Aida64 eredmény:

    Esetleg tapasztalt ilyet valaki itt a fórumon. Tippeket és válaszokat előre is köszönöm.

  • Wolfi88

    csendes tag

    Sziasztok!

    További fejlemény, kipróbáltam egy másik mem kártyával.
    Kingstone Micro SDHC 4 8gb és azzal sem megy.
    A Samsung és Kingstone is Fat 32-re van formázva.
    Az az érdekesség, ha gyári beállítás visszaállítást nyomok akkor utána tudok telepíteni és appot indítani majd egy restart után már nem:(
    Ötlet valakinek?

  • Wolfi88

    csendes tag

    válasz Gusztáv #802 üzenetére

    Szia!

    Az volt az első, hogy mind 2 memkártyát formáztam a telefonnal.
    Ami bosszantó, hogy gyári beállítás visszaállítás után minden jólmegy egészen a telefon ki/be vagy újra indításáig. Utána valamiért nem akarja kezelni a memkártyára telpített appokat, újakat sem enged letölteni és telepíteni. Ilyet még nem láttam.
    A samu kártya eddig egy tabletben tökéletesen ment a kingstone meg egy működőképes fotógépből lett kiszedve tesztjelleggel és egyikkel sem boldogul a telefon:(

  • Wolfi88

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ismét a segítségeteket kérném.
    Továbbra is az a bajom a készülékkel, hogy hiába rakok bele memória kártyát nem kezeli a telefon.Pl: Kártyát látja de nem tud rá alkalmazásokat menteni és másolni.
    Eddig 3 kártyával teszteltem
    Kingstone Micro SDHC 4 8GB
    Samsung Micro SDHC UHS-I clas 10 32GB
    Sandisk Micro SDHC UHS-I clas 10 Ultra 16GB
    A vicc az, hogy anyósomnak van egy ugyan ilyen 535 lumiája ott nincs ilyen hiba a fent említett kártyákkal, simán kezeli bármelyik kártyát.
    Bevittem ma BP váciúti nokiába közölte a kiscsaj
    -inkompatibilis a kártya, csak Nokiát kezel a Lumia 535.
    -Én az érdekes mert anyósomnak ugyan ez a készülékevan és abban működik, mégis mitől lenne inkompatibilis?
    -Válasz a csajtol mert inkompatibilis (ez a válasz már önmagában egy vicc)
    Csaj melletti dagi srcá válasza mivel meghallotta a témát: Mert inkompatibilis és csak Nokia kártyát kezel a Lumia.
    Erre én az érdekes mert szabvány szerint készültek a kártyák és Microsoft honlapon sincs feltüntetve, hogy csak Nokia kártyával működik a dolgok ha inkompatibilis lenne tényleg a kártyákkal akkor Anyósom 535ben sem kéne működnie nem???
    Mondom a dagi srácnak akkor utcu neki adjon egy min 16GB Noki kártyát és nézzük meg.
    Válasz!
    -Ilyen nekik nincs. :)
    -Én mily meglepő!.
    Szerintetek ezek után mimást tudnék még tenni, hogy a készülék tudjon alkalmazást telepíteni akár másolni a memória kártyára?
    Központi szervizbe továbbítattam készüléket kezd egy kicsit herótom lenni már ettől az egésztől.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Üdv: Wolfi

Új hozzászólás Aktív témák