Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz lmisi #35 üzenetére

    Ennyire nem vészes a helyzet, ugyanis normál esetben úgy működik, hogy csokrokban kicserélik az innovációkhoz való hozzáférést. Ez pl. működik a MS és az Apple, vagy éppen a MS és a Nokia viszonylatában. A probléma akkor adódik, amikor a felek nem értenek abban egyet, hogy az egyik tulajdonában álló IP felér azzal, amit cserébe kér a másik. Vagy csak szimplán elfelejtenek felajánlani bármit, netalán nincs is nekik mit ajánlani, viszont szeretnék olcsón megúszni. Szerintem a Motorola esete a középső, nem nagyon akartak a Microsoft kosarából válogatni.

    (#36) tely
    Ezt a piócáskodást benézted, ugyanis a Motorola szeretne más hátán álldogálva boldogulni. Melyik volt az a cég, aki saját innovációból a csőd szélére juttatta a mobiltelefonos üzletágát, amíg nem jött valaki más, akinek a megoldását tévesen ingyenesnek ítélve felverekedték magukat? Csak nem a Motorola? :P
    Azzal tudom összehasonlítani a dolgot, amikor a menő vállalkozó feszít a 15-20 millás autójában, és dicsekszik, hogy ő 3 évente le is tudja azt hasonló újra cserélni. Erre én óvatosan meg szoktam jegyezni, hogy ha annyi adót és járulékot fizetnék, amennyit ő, én is simán meg tudnám ezt tenni...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák