Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakos1987

    őstag

    válasz Abel-0101 #494 üzenetére

    Telenoros telómon a 12.5.13 ment fel OTA-n. Amúgy tapasztalat pár nap használat és Mate 10 Pro után: nekem nagyon nagy és tepsi, de ilyen teljesítménnyel nincs kisebb teló már... A gyorstöltője nagyon jó, viszont hiányolom, hogy nem lehet beállítani, hogy kisebb teljesítménnyel töltse. Érdekes, hogy asszony Huawei Mate 20 Pro gyorstöltőjével kifejezetten lassan tölt, így maradok a 120 wattnál... Apróbb hiányosságok, érdekességek még vannak itt: chrome böngészőben görgetve néha megakad, volt, hogy a kamerát nem tudta elindítani, újraindítás segített. Hiányolom, hogy a főképernyőt nem lehet körbe lapozni. Kamerától a makro kivételével (na az szuper) én nem estem hasra. A BT a mélyládámat (önbemérő) nem látja, azaz csak egyszer egy pillanatra.. másik telóval pedig jó. PH-t lapozva itt minden görgetésnél változik a színhőmérséklet, hiába kapcsoltam ki minden olvasás segítő meg adaptív üzemmódot. Szóval van 1-2 bug még, de attól függetle ül nagyon szeretem, ráadásul Telenornál a meglévő "S" tarifámra (havi 6.490) vallalt hűséggel csak 187.900 Ft volt.

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

  • OberMotz

    aktív tag

    válasz Abel-0101 #494 üzenetére

    Nem kell rajta okosítani semmit, csak a frissítőképernyőn párszor meg kell kocogtatni a nagy MIUI logót. Ezután pár új opció elérhetővé válik a jobb felső sarokban a három pöttyös menüben, pl. a frissítések manuális betallózása a telefon saját tárolójából.

Új hozzászólás Aktív témák