Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz angyalpc2 #40 üzenetére

    Sokan viszont többet dolgoznak maguktól otthonról. Vagy reggel félkómásan netezel, aztán délután pótolod (és ezzel semmi gond, ha amúgy minden kész van akkorra, amikorra kéne).

    Az emberi kapcsolatokat meg... elég sok munkahelyen pozitív, ha nem kell azokkal a barmokkal találkozni, akikkel naponta össze vagy zárva

    Amúgy röhögök, az előző két melóhelyemen, 2011-től, csomó munkakörben (ha nem kb. az összesben) alap volt, hogy ha kellett, lehetett otthonról dolgozni :D Ahol 20086tól voltam, ott csak főnököknek járt.
    2020-ban meg az egész ország rácsodálkozott, hogy jé, lehet otthonról?

    @bajszosok, meg úgy általában. Akadnak ott is kiváló szakemberek, csak azok nem ilyen alja support melót csinálnak multinál, hanem komolyabb munkaköröket :D

    Régebben több környezet supportja is jött át (előző helyemen) Ázsiából, borzalom, hogy mik voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz angyalpc2 #40 üzenetére

    Talan sok vezeto pont azert kaszalja el a HO-t, mert normal esetben a napjuk nagy resze alibi meetingeken telik el + kavezasok, beszelgetesek, + a tobbi vezetovel valo beszelgetes, ami online mar nem igazan mukodik. Van akinek talan ezert sem csokken a hatekonysaga, mert bent felesleges meetingeken van, aztan rohamtempoban be kell potolnia a a valodi munkat, es az online meetingeken tud parhuzamosan is dolgozni, illetve valoszinuleg lecsokken a meetingekre szant ido is.

    A tulora szerintem a HO eseten is siman elofordulhat, csak talan meg nehezebb igazolni, elszamolni. Van aki meg talan vissza is el ezzel, ami miatt a tobbiek szivnak... persze ebben az esetben gyakran tenyleg megszunik a tulora, mert a tobbseg nem csinalja ha nem fizetik. Ahol ez meg zsarolasba fordul at, az olyan munkahelyet, fonokot jobb minel hamarabb otthagyni.

    A mozgas hianya tenyleg egy kritikus negativuma a HO-nak, igy kiemelten fontos, hogy potolja az ember valamilyen rendszeres sportolas formajaban. Talan legjobb bealdozni a reggeli ingazasra szant idot kocogasra, biciklizesre. Igy a munka is jobban megy.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • instantwater

    addikt

    válasz angyalpc2 #40 üzenetére

    Abszolút egyetértek.
    Aki kitalálta az open officet azt válogatott kínzásoknak vetném alá. Olcsónak olcsó, csak épp nem jó.

    Kevesebbet kell mosni?
    Persze, lehet alsógatyában ülni a gép előtt :DDD
    Ha az irodai kiöltözős gúnyára gondolsz, az szerencsére eddig sem érintett. Programozó vagyok, nem bankár. De tudom, hogy sokaknak előírás a kiöltözés.

    Szondáztatni?
    Dolgoztam egy olyan cégnél ahol péntek délután maga a főnök hozta a sört, és a hűtőben mindig volt néhány üveg, természetesen a cég pénzén.
    Ok, ez Anglia, itt még vezetni is lehet 1-2 sörrel.

    Az biztos, hogy én sem megyek már vissza irodázni egyhamar.

Új hozzászólás Aktív témák