Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz EmberXY #70 üzenetére

    Dehogy van mindenben igazam.... csak már kinőttem a jóemberes korszakomból.
    Már a rossz oldalon vagyok, minden évben elmegyek nyaralni és már nem érdekel, hogy a repülő mennyire légszennyező.
    És atompárti vagyok, nem viktor meg az oroszok miatt, hanem racionális okokból.
    Tényleg nincs mit rajta vitázni, de hidd el, hogy valóban azt gondolom szükség van az öntudatos alulképzett zöld emberkékre. Egyfajta fék és hasznos társadalmi tünet. Hatásuk pozitív és szemlélet formáló, és akár csak egy városligeti fához kötözés vagy a fórumos lózung puffogtatás kapcsán is hasznos amit tesznek, amiben hisznek. Akkor is ha a mindennapjaikat épp olyan szennyező módon élik mint a többi átlagember.
    .
    Egyébként ezt a fényszennyezés kontra telihold dolgot érdemes lenne átgondolni,. Ha van egy egyszerű fényképezőgéped, akkor tégy le egy üres fehér papírt a földre és mérj rajta fényt teliholdkor meg felhős éjszakán is amikor a város fényeiből a legtöbb jut vissza a földre. Elég nagy a különbség..
    Persze azt nem tudom mennyire zavarja a az állatok életét, de tartok tőle hogy kevéssé, mert a hold által visszavert fény nem csak 28 napos periódussal változik, hanem ebbe durván belezavar a felhőzet változása.

Új hozzászólás Aktív témák