Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz #16820480 #56 üzenetére

    ott van már 200 alatt az S10e, ami sokkal jobb telefon

    itt már elmegyünk szubjektív irányba. szerintem a kijelzője sem szebb, a felhasználói élmény sokkal rosszabb a rendszer miatt, kamerája sem jobb. Biztos nem azt választanám. De ez már erősen szubjektív, ott van Somatom, akinek tele van korlátokkal a rendszer, neki nem lenne jobb. De ne erőltessük ezt a vonalat, azt mondtad kipróbálnád, de nem adsz 200+ pénzt telefonra. Mondtam van friss készülék is 200 alatt. Ennyi csak részeről. :R

    Androidos készülékkel meg teljesen fölösleges összevetni, mert ahogy már sok helyen kibeszéltük, azonos árkategóriában már minden telefon szép képeket lő, szép a kijelzője, gyors, stb, stb, az egyéni szubjektív élmény ami dönt, hogy iPhone vagy egy androidos készülék.

    Olvasd vissza az 54-es kommented, abból indult ki az egész, szó sem volt s10e-ről vagy motoról. Az ilyen összehasonlításokba nem megyek én bele. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák