Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    Szeretem az ilyen edzett uveg teszteket. Abszolut mindennapi. Ugyanakkor ertem a mondanivalot, de en meg nem nagyon nemleksze, hogy a kijelzore ejtettem volna barmit is...vagy legalabbis nem olyan erovel, hogy azon aggodjak, mi trotenhetett.

    Azt jobbnak latnam bemutatni, ha a telefont a sarkara ejti az ember, mit tapasztaltok. Itt a forumon sokan ugy gondoljak, hogy a kijelzovedo attol is kifogastalanul ved... de ertem en hogy PR, na.

    Maga a cegrol se jot, se rosszat nem tudok mondani. Amit vettem, azt mind Speedshopon keresztul. Tobbnyire valami nem paszolt veluk, es feljottek a szeleken. A Speedshop szerencsere mindig rugalmasan allt a dologhoz, sot, orultek a velemenyemnek (mert egyes telefon tipusokkal en voltam az elso naluk egy-egy uveg eseten). Nem fizetett PR off.

    Szerk:
    Maskulonben imadom a temepered glass-t. A foliat ki nem allhatom. Sajnos az elmult evekben elterjedt 3D curved glass es Edge miatt egyre inkabb a folia terelodik az ember (megint).
    Orulnek, ha egyszer a gyarto maga talalna ki erre kivalo megoldast es adna gyarilag "felaplikalva" a telefont hajlitott vedo-uveggel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák