Hirdetés

2019. január 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Nekem nagyon tetszik ez a telefon külsőre is.

Egy gesztusvezérlés kell bele, és jó lesz ez

(#2) Roaming

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Hm, a notch itt még tetszetős is. Jó ez.

"Es az A8 ehhez képest egy Ferrari."

(#3) noro79

noro79
(tag)

Jó mobil. Samsung csúnyán elvérzett

(#4) bollokcs80 válasza noro79 (#3) üzenetére

bollokcs80
(Korrektor)

Jó kis telefon, árban is korrekt. Bár én elégedett vagyok a Xiaomival, ha mást kellene választanom akkor a Honor/Huawei mellet szóba jöhetne a Meizu is.

(#5) noro79 válasza bollokcs80 (#4) üzenetére

noro79
(tag)

👍

(#6) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Hát úgy kb. 70 et ér szerintem... Közepes🤔😎

(#7) scyllarus

scyllarus
(PH! addikt)

"Az is sajnálatos, hogy a Flyme felület esztétikában nincs a szeren: helypazarló" - lósz@rt, gyűlölöm a zsúfolt, apró ikonos felületeket. Ez pont az egyik legszebb.
Ez nyilván egyéni ízlés dolga, pont ezért merészség kijelenteni, hogy nem szép. De, nagyon is az.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Gyakran nem szoktam elolvasni a Meizu telók tesztjeit, de ezzel most kivételt tettem, mert kinézetre tetszik, és kíváncsi voltam rá, pedig nem veszek IP68 nélküli mobilt. Összességében a teszt után is szimpatikus, ha mást is vennék inkább, és bár a 80k kicsit sok érte, lesz szerintem hamar 70-ért is. Amíg viszont nem, az alternatívákhoz befér ez is:

[ Szerkesztve ]

(#9) aprokaroka87 válasza scyllarus (#7) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Nekem meizu m6 van, flyme 6 firmware-el, jó kis telefon, de vannak azért ui tervezés beli marhaságok.

Persze ez máshol is megvan.

(#10) sfefe

sfefe
(senior tag)

Vegre nem uveg hatlap.....( remelem )

[ Szerkesztve ]

(#11) NemMo

NemMo
(tag)

Mi a gond a miui 10 gördülékenységével? Nálam pattog rendesen, de lehet az sd845 miatt és gyengébb hardvereken nem ilyen jó

(#12) gippazoid

gippazoid
(fanatikus tag)

Ha ezen a fotón árnyékban lévő részletre nagyítunk, akkor jön a meglepi...
(pl. a kis kerti szerszámos kamrára)

https://mobilarena.hu/dl/cnt/2018-12/149893/photo3.jpg

Ez 2018-ban hogy?

Gippazoid Novelties Inc.

(#13) Duliee válasza gippazoid (#12) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Micsoda linkelés :D ... 2018-ban ;]

(#14) joey04 válasza noro79 (#3) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

:F

Bazinga!

(#15) ates válasza NemMo (#11) üzenetére

ates
(tag)

SD425-n is problémamentes.

(#16) avman válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére

avman
(PH! addikt)

amitől folyamatosan kiadok a fájmín, hogy képes telefonálás közben az arcomba nyomni a felülről lehúzós, számomra egyébként a nils és quick fast settings mellett teljesen haszontalan értesítési képernyőt, mert épp szerinte új infó van rajta, vagy nemtom. de bezzeg lezárva az értesítések hajlamosak elfelejtődni órákra. ahogy a led értesítő is erős fáziskésésben van. meg az alap, lezárt képernyőn megjelenő értesítések is sokszor nem jelennek meg, de mondjuk az meg apám note-ján van.
plusz 5 aktív appot tud a memóriában tartani, afelett kilövögeti őket, hiába a sok ram. mondjuk megoldottam, van pár, ami folyamatosan a háttérben futra van rakva.
plusz nincsenek nem fogadott hívás, olvasatlan sms, üzenet értesítések számindexszel. de ezt is megoldottam notifyer-rel, igaz, az meg nem fut a fix alsó részen.
ha ezeken változtatnának, akkor még akár elégedett is lehetnék :DDD

[ Szerkesztve ]

Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius.

(#17) ates

ates
(tag)

Nem rossz, de hozza ez a készülék is a szokásos Meizu betegsègeket, amit az alsó szegmensben az ár miatt megbocsátunk, elfogadunk, de kategória ugrásnál már morgásra ad okot.

(#18) judas13

judas13
(őstag)

Noccs :( átadom másnak.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#19) tixem

tixem
(PH! addikt)

Ezt a phablet rovatot, meg úgy egyáltalán a phablet szót időszerű lenne már nyugdíjazni így 2019-be lépve. Nagyon trendi meg új dolog volt még ez anno a Galaxy Note idejében amikor beszabehu volt egy 4 col feletti telefon, de mára már kissé túlhaladott a téma mivel gyakorlatilag kivétel nélkül minden telefon 5 col feletti, az olcsótól a méregdrágáig.
Ez ma egy átlagos mobiltelefon mérete. Semmiféle phabletről nincs már itt szó lassan évek óta.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#20) Nirvanus

Nirvanus
(fanatikus tag)

Én arra lennék kíváncsi, hogy hová tűnt a 35k-s M6 és az 55k-s Pro7 a piacról.

[iTX-or-GtfO!]

(#21) rnyk

rnyk
(tag)

Miért nincs nfc? Értem, hogy Kínában más a mobil fizetés de ez egy globális modell. Vagy a Google nem ad rá pay-t ezért nem is foglalkoznak vele? Bár csomó más dologra is jó volna.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#22) djkakukk válasza Duliee (#13) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Azt ismered, hogy 2018-ban két Emese beszélget? Nem?
Akkor köszönjük! :C :DD :))

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#23) Freiherr válasza gippazoid (#12) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Ugyanúgy csináld, ahogy 2017- ben.

XXX

(#24) Buszos válasza gippazoid (#12) üzenetére

Buszos
(tag)

Mi a baj a sufnival? Rembrandt sem festett szebbet!

Ha valamiben megegyezünk, tartsd magad hozzá! Ne légy pondró!

(#25) vilmose33

vilmose33
(senior tag)

Köszönöm a tesztet.

(#26) vadkörte válasza NemMo (#11) üzenetére

vadkörte
(PH! addikt)

SD625-ös Xiaomi-m van és semmi gondom a gördülékenységével.
pedig az a hw jóval karcsúbb elnnél.

Üdv. V. Körte

(#27) noro79 válasza joey04 (#14) üzenetére

noro79
(tag)

Mi a baj?

(#28) Roaming válasza joey04 (#14) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Arra gondolt, hogy ehhez a mobilhoz képest az A6+ nagyon gyenge.

(#29) joey04 válasza noro79 (#27) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

nincs baj, max te nem érted a smiley jelentését. honnan jött ez a gondolat, hogy a samsung mint cég csúnyán elvérzett?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#30) joey04 válasza Roaming (#28) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

mármint hogy gyengébb benne a soc?

Bazinga!

(#31) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"... lényegében nem maradt komolyabb eladásokat felmutató gyártó (bocsi Sony, HTC), amelyik kimaradt a szenzorszigetes mókából."

"Éljen!" A hozzászólásokat elnézve pedig úgy látom sikerült a reménybeli vásárlók torkán lenyomni a notch-ot, mert egyre többet olvasom, hogy "nem is vészes", sőt néha még a "tetszik" :F szóba is bele lehet futni.

Utóbbival - mármint, hogy mi szép, és mi nem - tényleg nehéz vitatkozni. De mikor ilyet olvasok, akkor beigazoltnak látom, hogy ez nem csak szerintem hülyeség:
"Jegyezzük meg, az X8 sávja alig lóg be, csak pont rosszul teszi, mert ettől még dupla akkora az állapotsáv, mégis csak 6-7 ikon fér rá."
Vagyis a notch az iPhone X-et leszámítva (bár hála neki, ott is eltűnt a %-os akku kijelzés) jó nagy öngól szinte az összes gyártónak.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#32) Roaming válasza joey04 (#30) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Egyrészt, másrészt meg a pontszámok alacsonyabbak. Utóbbi szerintem sokszor nem mérvadó, mert átlagos, napi használatban ugyanúgy megállja a helyét...

(#33) orion1025 válasza gippazoid (#12) üzenetére

orion1025
(őstag)

Látnád a Lenovo P70 képeit, elsírnád magad, pedig "tavalyi" ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#34) Duliee válasza orion1025 (#33) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

P70 tavalyi? Inkább 3 éves, sőt inkább 4 lesz.

Rohan az idő , nem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#35) orion1025 válasza Duliee (#34) üzenetére

orion1025
(őstag)

Tavaly még forgalmazták, tehát "aktuális".

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#36) menyasszony

menyasszony
(tag)

"a „migrációs eszköz”, komoly zavart okozva a közmédián edzett vásárlóknak." Ez hatalmas! :D :C

[ Szerkesztve ]

Huawei P20,

(#37) noro79 válasza joey04 (#29) üzenetére

noro79
(tag)

A tesztelt telefon vérzett el. Bocs azt nem írtam. BUÉK

(#38) Des1gnR

Des1gnR
(őstag)

Ezt a MIUI 10-es utalást én se értem, és miért csak az Mi 8 Lite mögé írtad? Poco-n is az van.

A tejes dobozra, miért nem oda írják hogy meddig jó, ahova oda írják, hogy hova írják hogy meddig jó!?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.