Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nokedli999

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvastam, hogy az edigatlos és eustockos változatok között van külömbség,illetve az edigitaloshoz nem lesz frissítés (vagy csak később és az sem biztos ha jól értelemztem). Szeretnék telefont rendelni az emagról. Arról esetleg tud valaki valamit? Mármint hogy ott melyik fajta van stb stb.

    Nagyon megtetszett a telefon és nemigazán szeretnék elálni a vásárlástól ha nem muszály,de a szoftverfrissítés hiánya eléggé risztó hisz épp ezért cserélem le régi tellómat is ( ZTE blad 3/grand X pro)

    Válaszotok előre is köszi! :)

  • Nokedli999

    csendes tag

    Köszönöm a választ málna 88! :)

    Most viszont azon rágódóm, hogy a Maizu m2-őt vagy a Lenovo Vibe P1m-et vegyem meg. Utóbbit a telenornál venném szóval ugyan úgy 45 mint a meizu. Mondhatni,hogy a két telefont szinte ugyan az,ami "nagyobb" eltérés a kettő között az főként az aksi és a kamera. A lenovoban 4000 miliamperes az aksi ami azért elég masszív az átlaghoz képest míg az m2-ben az úgymond szokott 2500,illetve a lenovoban "csak" 8 MP a hátlapi kamera míg az m2-ben 13. (előlapi mind a kettőben 5 MP)

    Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni? A lenovonál sokan szidták a procit,hogy csak 1 GH stb stb. Szerintetek ez mennyire "para"? Illetve melyiket lenne érdemesebb megvenni?
    Abszolút döntésképtelen vagyok,szóval jó jönne némi tanács/vélemény vagy bármi! :)

    Válaszotok előre is kösz! :)

Új hozzászólás Aktív témák