Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merkur840

    csendes tag

    válasz Indy1 #46 üzenetére

    Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy
    - Az a 300 mah kíváncsi lennék mennyit hoz a gyakorlatban
    - Az a 0,3" különbség sztem elhanyagolható (sokaknak amúgy pont azért jön be a 4,7 mert 5" alatti és egy kézzel használhatóbb) a szebb ízlés kérdése, a takarékosabbat nemtom honnan vetted
    - Frissebb Android az tény, de a felhasználói felületben ez aligha tetten érhető (főleg h a MIUI hetente frissül, kíváló magyar háttérrel)
    - "olcsóbb" : akinél ez a 3000 Ft dönti el h melyik legyen az inkább Galaxy pocketet vegyen mer az még olcsóbb
    - A double tap hiánya a Xiaominál tény, de pont ebben a fórumban is vki ki van rá akadva, hogy rühelli, mert idióta módon fölold a zsebben hordva is (persze az egy LG ha jól tudom nem Meizu) lényeg a lényeg ez nem mindenkinél szempont a megléte, de legyen neked igazad: jobb
    - a "minőségi plasztik" kijelentésnél szétröhögtem magam, fogtam ilyet is olyat is, hidd el ez nem az a minőség amire te gondolsz
    - Egyáltalán nem kötelező egy Xiaomit heti kétszer széthackelni/romolni ez csak egy lehetőség. Amit mellesleg a Meizu nem tud.

    És akkor most én jönnék, hogy sztem mi az ami nem kóser a Meizu-nál:

    - Akárki akármit mond, ez egy izzadságszagú Iphone koppintás. Próbálok eltekinteni tőle, de még a gyári háttér is szinte ugyanaz. A külső-belső megoldásai detto. Bárkinek mutogattam egyből az almás termék jutott eszükbe és ha ez nem az, akkor ez csak egy kínai utánzat lehet. Bocs de engem ez zavar.

    - FM-rádió hiánya. Ez sztem szimplán nevetséges, de legalább ebben is hasonlít az Iphone-ra :)

    - Ez a doboz amiben adják, többen megjegyeztétek, hogy pazarlóan nagy. Nos nekem nem ez a bajom vele. Hanem, hogy ha már nincs hozzá fülhallgató, hogy van pofájuk beletenni egy szivacsdarabot és ráírni, hogy "fülhallgató nem tartozék"?! Tudom b@zze, mert nincs benne.

    - Sztem ennek az unibody kialakításnak több a hátránya, mint az előnye. Főleg, hogy a legújabb trendek szerint vagy dual simet használsz vagy memória bővitést egy simmel. Spórolás szagú a dolog. Egy fém vagy üveg hátlapos készüléknél még megértem, hogy házilag szétszedhetetlen, de egy kinder tojásnál 2 fokkal jobb műanyag esetében nem látom értelmét. Főleg ha ne adj' Isten kifagy a rendszer és csak az akku kiszedés segítene akkor szaladjak egyből a szervizbe emiatt??

    Minden nem tetszésem ellenére a Meizut egy nagyon jó és ár/érték arányban verhetetlen gyártónak tartom, remélem minél többen vesznek belőle!

Új hozzászólás Aktív témák