Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malna88

    tag

    FONTOS!

    Sziasztok!
    Elég sok itt a kavarodás és probléma a telefonnal. Kérlek titeket utóiratban vagy valahol közöljétek, hogy pontosan melyik rom van jelenleg fent nektek, mert rengeteg dolog rom specifikus!

    Pár napja megelégeltem ezt a romok körülötti hatalmas kérdőjelet. Küldtem levelet a TCCM-nek (pl aki extreme digitalban vette mint én és 4.5.3O rom van rajta van rajta, annak a telefonja rajtuk ment át) és a MEIZU hivatalos címére, melyen a kedves Jen kolléga már másnap válaszolt.
    Ami mindenkinek jó hír, hogy ami most fent van kínai oldalon hivatalosan telepíthető 4.5.4.1A azt telepítheti az, akinek jelenleg A végű a rom-ja. Akinek O vagy I, az nem, és nem is telepíthet A-st soha. Sok embernek külföldön ezért halt meg a telefonja, de vissza lehet hozni az életbe a téglát is!
    Azt írták továbbá, ami a legjobb hír, hogy éppen csinálják a 4.5.1I (international-t) amit majd ha jól értettem az A-sokon kívül mindenki feltehet és javítva lesz benne rengeteg minden a 4.5.1A-hoz képest. De ez azt jelenti, hogy a kínai verzióban előbb fog kijönni a flyme 5 de az international verzió reméljük szintén már javítva lesz.
    Fontos figyelembe venni szerintem, hogy egy viszonylag új telefonról van szó, ami mellett a MEIZU árul csúcs csúcs telefonokat és nyilván nem erre lesz az első frissítés, de sokáig lesz az biztos. Két évre jósolnak neki kínában egészen Marhmallow-ig legalább...
    Üdv,
    Málna (4.5.3O)

    [ Szerkesztve ]

    s9+

Új hozzászólás Aktív témák