Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benito93

    újonc

    Sziasztok!

    Voltak optimalizálási hibák, de javítva lettek, legalábbis amit én észrevettem. Volt amelyikkel jobban melegedett a teló, merülésbe olyan nagy különbségek nem voltak, illetve volt akadozás néhol, de javítva lettek.
    Az értesítések nem működnek, a lépésszámláló működik, de a playből telepítettek nem, a beállításokat pár alkalmazásnál nyomkodtam, ugyan olyan maradt, illetve a folyamatosan ott lévőkből van ami működik.
    A play flyme7-re van leírás alapján, nem tudom, lehet én raktam fel rosszat/rosszul és azért nincsenek értesítések. (App store-ból telepítettem a telepítőt)
    A CPU-Z-t feltetettem, de amikor el akartam indítani újraindult a teló... azóta már volt frissítés, nem próbáltam a jelenlegivel. Más appal ilyet eddig nem tapasztaltam.
    Ahogy más is írta alapvetően használható... de az utolsó rom (8.20.8.20) nem jött ki 16th-ra, elhalasztott kategóriába került. Hogy ez mit jelent nem tudom... engem is érdekelne, gondolom nem jót.

    Nekem a global rommal volt olyan problémám hogy feloldás után felvillant max fényerőn a kijelző, majd kikapcsolt és próbálkozott újra kb. 5 secenként, néha fél-egy percig is, jellemzően úgy 5-10 sec volt amíg a kijelző magára talált, tehát 1-2-t villant, ezt a daily romokkal nem tapasztaltam... Azt hittem kezd tönkremenni a kijelző, de már hetek óta semmi... megjavult
    Szóval nekem a daily sokkal jobban használható mint a stabil(global) volt, mert azonnal bekapcsol a kijelző, legalábbis eddig.

  • benito93

    újonc

    válasz N.E.R.O. #2240 üzenetére

    Igen, Android 10 alapú daily-t használok már pár hete, jelenleg a 8.20.8.18 van fent. Itt linkelt telegram oldalról szedtem le.

    Köszi, az értesítéseknek tényleg ez volt a baja, csak engedni kellett a háttérben futást, szóval az megy.

Új hozzászólás Aktív témák