Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz Kékes525 #212 üzenetére

    Na a sok offfolás után térjünk vissza a főtémához: A windows 10 egy kalap szar.

    A MS csinált egy oprendszert ami a számtech analfabétáknak és a totál hülyéknek készült. Egy kicsit is értő félprofesszionális felhasználó számára a win10 egy a windiws Xp-hez képest is hülyébb, a win7-hez épest instabilabb, de legalább nehezebben kezelhető, erőszakos és bunkó módon kommunikáló téged leszaró szoftver.

    Most nem megyek bele a szokásos hitvitába az olyanokkal "Nincs igazad, mert én profi rendszergazda vagyok 1500 klienst felügyelek és semmi bajom a 10-el, című vitákba", mert nagyvállalati környezetben ahol SEMMI nincs az oprendszer + office +2 céges alkalmazáson kívül és a usereknek semmi joguk nincs és semmit nem csinálhatnak a gépen, mert ott tényleg nincs "baj".

    Én MOST CSAK AZ OLYAN PITI mindennapi faszságokról beszélek, hogy ha hajnal kettőkor mikor befejezem a melót kikapcsolás helyett csak olya opciók közül választhatok, hogy "frissítés és kikapcsolás" vagy "újraindítás és kikapcsolás" DE ÉN A FAF home user a körülményekre tekintettel MOST NEM NEM NEM NEM AKAROM az ismeretlen frissítést amiről ugye sosem tudjuk, hogy 1 perc lesz vagy 1 óra, hanem ALUDNI AKAROK ezért inkább elküldöm aludni a gépet, akkor reggel HATKOR ne arra ébredjek, hogy a gép 1 órával a lekapcsolás után magától visszakapcsolt és CSAKAZÉRTIS lefríssítette magát és már 3 órája bekapcsolva fut magában...... Nesze neked pl környezetvédelem.

    Igen tudom, hogy ezt is meg lehet hekkelni, kerülni, DE NEM AKAROK ÁLLANDÓAN HARCOLNI A SAJÁT DRÁGA PÉNZEN MEGVETT oprendszeremmel.

    Márpedig ilyen dolgok miatt naponta harcolok valamivel a win10 rendszerrel és akkor a dühítő szoftver hibákról ne beszéljünk.

    Mindeközben a notebookomon ahol a win10 rengeteg hibát produkált és mérgemben visszamentem rajta win7-re, ott KETTŐ ÉVE PROBLÉMA NÉLKÜL megy minden.

    Hát elmehetnek a sunyiba.

    A win10 power usereknek és professzionális fehasználóknak nem való..... ez van.

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák