Hirdetés

Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Lenry #543 üzenetére

    Valóban, csak van egy bibi. Az a sok idióta (mint én) sok-sok év alatt kitapasztalta, milyen is fehér alapon újságot/könyvet olvasni/milyen a megfelelő megvilágítás. A monitoron háttérvilágítását is cserélgeted nekem, míg meg nem találom a megfelelő "erősséget"?? Azt még hozzátenném, hogy nem túl sok nyomtatott sajtót látsz, ami fehér + "nyomorult" citromsárga alapszíneket használ.
    Hiába próbálja a sok ember védeni az új arculatot, el kellene fogadni a másik oldal véleményét is!! Ahogy látom nem kevéssel több az a bizonyos másik oldal.
    Személy szerint a felhígult fórumozók miatt is egyre kevesebbet látogattam már a PH!-t, de ez csak tovább rontotta a megítélésemet. Baromi gusztustalan, "szemkifolyató" színek/színösszeállítások, felforgatott/logikátlan nyitólap...
    Ez csak az én szerény véleményem, lehet nem számít, de ez van.....

    Mod: skin váltás valóban jó ötlet. Ha ezt az "izét" modernnek hívják, akkor a régi neve lehetne Retro. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Aktív témák