Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    A 26 év felettiek meg dögöljenek meg? ;] ez diszkrimináció már bocs :U

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz aram01 #34 üzenetére

    Xarni rájuk:)

    rimbo: Így is lehet mondani, de sztem úgyis ahogy én mondtam. Ha te igénybe akarsz venni egy szolgáltatást, de azt mondják azért mert fehér/barna/sárga/hupilila vagy nem veheted igénybe, akkor az negatív megkülönböztetés...ha én azért nem vehetem igénybe mert elmúltam 26, akkor az mi? Beszéltem nem olyan rég egy megamulti cég ke-i ombudsmanjával, teljesen más okból, lényegtelen. A beszélgetés hasznos volt, de az egyik mondata sztem úgy ált-ban mindenre igaz: ha vannak szabályok lehet nem tetszenek majd mindenek, de ha vannak akkor mindenkire egyformán kell hogy vonatkozzanak /különösen ajánlom a moderátorok figyelmébe :P /. Nem tudom erre van-e valamilyen törvény...passz. Azt tudom, hogy vannak ilyen-olyan szolgáltatások, amik pl nyugdíjasoknak vagy diákoknak olcsóbb, de bárki igénybe veheti magasabb áron. Itt meg?...
    1ébként meg igen érdekes a reklám, én csak itt láttam, teljesen rendben van, tetszett. Viszont a cikkben azt írják semmilyen új cégről nincs szó, ha ez így van eleve kamuzással indítanak? :U

    Ez a 29ft meg nem tudom mennyire jó. 1-2 éve a vodánál volt egy olyan csomag, hogy joker+. Ott csúcsidőben ha jól emlékszem más szolgáltatóhoz is 30ft volt a max, de hálózaton belül olcsó volt, 7végén szintúgy szinte bárhova, csúcsidőnek meg du. 4-kor meg 6-kor vége volt. Péntek külön kedvezményes volt. Sajnos megszüntették, én meg nem töltöttem fel az egyenleget, pedig maradhattam volna továbbra is ott, havi 400ft-ba került, de sms is valami 9ft volt. Ha valaki tud hasonlóról bárhol amit kortól függetlenül igénybe lehet venni szóljon:D :R

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Bocha #97 üzenetére

    Azzal a cikkel mi lett, amiről múltkor beszéltünk? Figyeltem, de nem láttam, lehet lemaradtam róla vagy nem készült el? Jó lenne ha a djuiceos emberkéknek valami capslockos nevet kanyarítanátok, vagy egyéni titulust...inkább utóbbit, de valamit, mert bárki regelhet ennyi erővel djuice xy névvel és annak nem lesz jó vége :U

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz wandor0930 #191 üzenetére

    Jaja, van junior számla sok banknál, de ha valaki nem esik bele a korhatárba köthet másmilyen alapú szerződést, ennél a cégnél ha a páciens elmúlt 26, nem köthet szerződést, diszkrimináció. Pont. Akkor lenne fair a történet, ha 26 év után ugyanúgy lehetne valaki ügyfél, de mondjuk magasabb percdíjakkal-más dolog hogy így már nem feltétlen érné meg, de ugye semmit nem kötelező elfogadni-, sőt igazán fairek akkor lennének, ha diákigazolványhoz kötnék, hány sok suttyó van aki elvégzi a 8 általánost aztán teng-leng. Minthogy olyan is észrevételezte a korhatárral kapcsolatos fenntartását aki 26 alatt van, így nem hinném, hogy bennünk vénekben van a hiba. Félreértés ne essék, valószínűleg ha lehetne se csatlakoznék, elég jó csomagban vagyok, nem érné meg váltani..de utálom ha valamiért megkülönböztetnek amiről nem tehetek. Ez kb olyan, ha alakulna még egy cég, akinél csak ősmagyarok köthetnének szerződést, egyéb etnikum nem...erre bezzeg a sajtó is felhúzná az orrát ugye?
    További jó szórakozást:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Bog #218 üzenetére

    Ööö...a reklámjukban egy szemüveges emberke aki asztalon ugrált valami olyat mondott burkoltan, hogy xarnak a másik három szolgáltatóra -ez a pannon, voda, tmobil tudtommal- mert ők függetlenek és külön váltak, önálló cég. Tehát vagy hazugsággal indul az egész, vagy diszkriminálnak..én egyikre se lennék büszke:)
    Jó példa tényleg a BKV, olyan mint a bank, diákbérleted nem lehet, de felnőtt bérleted valószínűleg igen, ha nem tévedek. Az meg hogy valaki nem diák egyéni szocprobléma, ismertem 60év+ feletti diákot is, tehát aki tanulni akar az tud. De azzal senki se tud mit kezdeni ha elmúlt 26 éves és kizárják valamiből, sztem érted te mire gondolok.
    "Vannak szórakozóhelyek, ahová csajoknak ingyenes a belépés, mégsem megy tüntetni 50 hím, hogy ez diszrkimináció." Nem is mehet, mert ha fizetnek bemehetnek...a szolgáltatást igénybe vehetik, nincsenek kizárva mert nem nők.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák