Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz aram01 #34 üzenetére

    Xarni rájuk:)

    rimbo: Így is lehet mondani, de sztem úgyis ahogy én mondtam. Ha te igénybe akarsz venni egy szolgáltatást, de azt mondják azért mert fehér/barna/sárga/hupilila vagy nem veheted igénybe, akkor az negatív megkülönböztetés...ha én azért nem vehetem igénybe mert elmúltam 26, akkor az mi? Beszéltem nem olyan rég egy megamulti cég ke-i ombudsmanjával, teljesen más okból, lényegtelen. A beszélgetés hasznos volt, de az egyik mondata sztem úgy ált-ban mindenre igaz: ha vannak szabályok lehet nem tetszenek majd mindenek, de ha vannak akkor mindenkire egyformán kell hogy vonatkozzanak /különösen ajánlom a moderátorok figyelmébe :P /. Nem tudom erre van-e valamilyen törvény...passz. Azt tudom, hogy vannak ilyen-olyan szolgáltatások, amik pl nyugdíjasoknak vagy diákoknak olcsóbb, de bárki igénybe veheti magasabb áron. Itt meg?...
    1ébként meg igen érdekes a reklám, én csak itt láttam, teljesen rendben van, tetszett. Viszont a cikkben azt írják semmilyen új cégről nincs szó, ha ez így van eleve kamuzással indítanak? :U

    Ez a 29ft meg nem tudom mennyire jó. 1-2 éve a vodánál volt egy olyan csomag, hogy joker+. Ott csúcsidőben ha jól emlékszem más szolgáltatóhoz is 30ft volt a max, de hálózaton belül olcsó volt, 7végén szintúgy szinte bárhova, csúcsidőnek meg du. 4-kor meg 6-kor vége volt. Péntek külön kedvezményes volt. Sajnos megszüntették, én meg nem töltöttem fel az egyenleget, pedig maradhattam volna továbbra is ott, havi 400ft-ba került, de sms is valami 9ft volt. Ha valaki tud hasonlóról bárhol amit kortól függetlenül igénybe lehet venni szóljon:D :R

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák