Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    Hali!
    Háát én a cikk után végigolvastam az összes hsz-t... Érdekes dolog, hogy már a reklámban lévő ember hajába is bele tud az ember kötni... Még jóhogy nem abba, hogy hogyan nyírja a háttérben a jómunkásember a birkát...
    Részemről jó kezdeményezésnek indul. Majd meglátjuk mi lesz a másik kettő válasza erre a dologra, és akkor kiderül, hogy téleg olyan jó-e, mint aminek elsőnek látszik.
    Szerintem djuice_st meg csak azért írt be, hogy mutassa, hogy igen is ittvannak, és figyelik, hogy mi történik erre, és szerintem elég egyértelműen leírták, hogy a Facebook oldalon válaszolnak a kérdésekre, mégis volt vagy 20 olyan kérdés, hogy "válaszolhatna-már-erre". Valami baj van a magyarok felfogásával.
    Én személy szerint egy 500MB-os djuice-os feltöltős netet használtam. MSN-en kb fennvoltam non-stop, akkor is egy nap 1.5mega ment rá. Mellette vizsgáknál, egyéb számonkéréseknél a Wikipedia mobilon elég hasznos eszköz :)) . Kb ennyire használtam, utolsó napokban meg mikor ottvolt feleslegbe 350mega, egyből nekiestem letölteni minden xart, csakhogy foggyon :DD

    Amúgy a myVip-es csomag meg fogyni fog sztem mint az állat, mivel pont az a korosztály (under26) használja, akiknek ez a egész szól. Képzeljünk el egy eléggé életszerű szitut: kiccsaj űl myVip előtt, myVip Randin megtalál valakit, és örül, hogy ingyé' hívhatja. Sztem ennyi épp elég neki, hogy ezt a csomagot válassza.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe :DDD

    Jónapot: Ex

    Szerk: A cikket 2010-04-09 18:51 publikálta Bocha, és 2010-04-10 21:20:09-ig 250hsz érkezett rá... téleg nem érdekli a népet...

    [ Szerkesztve ]

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák